maciej musiałowski

Earth Festival 2022. Koncert Polsatu przeciwko wojnie z apelem o pokój. Na scenie Maciej Musiałowski, Maciej Maleńczuk, Paweł Domagała i wielu innych

W Uniejowie, mieście nad Wartą, sobota była drugim dniem tegorocznej edycji Earth Festival 2022. Już po raz piąty artyści zaśpiewali na uniejowskiej scenie w szczytnym celu - DLA ZIEMI! Tegoroczna edycja jest jednak wyjątkowa z jeszcze jednego powodu. Oprócz apelu nawołującego do dbałości o przyrodę, wokaliści składają również hołd ofiarom wojny, która toczy się tuż za polską granicą.

20.08.2022Earth Festival 2022

"Polot" [RECENZJA]. Jeden z najlepszych debiutów na Młodzi i Film 2020 oraz być może jedna z ostatnich polskich premier tego roku? Oceniamy nowy film z Maciejem Musiałowskim!

Epidemia COVID-19 nie odpuszcza, a polskie kina są w kryzysie, który dla wielu z nich może być morderczy. Sytuacji nie pomaga fakt, że coraz więcej polskich producentów przesuwa premiery swoich filmów na nieokreślony czas, więc "Polot" może okazać się jednym z ostatnich polskich filmów, który w tym roku w ogóle doczekał się kinowej premiery. Oceniamy!

24.10.2020Recenzja

"Kod genetyczny". Zakazany romans w nowym serialu TVN! Syn odbije ojcu kobietę? Kto pojawi się w obsadzie?

„Kod genetyczny” to opowieść o więzach krwi poddanych najtrudniejszej próbie. Dwóch mężczyzn, jedna kobieta, zbrodnia i zakazana namiętność. Jak daleko można się posunąć, by stanąć w obronie najbliższych? Główne role w serialu zagrają Karolina Gruszka, Adam Woronowicz i Maciej Musiałowski. Za kamerą 8-odcinkowej produkcji stanie reżyser filmowy Adrian Panek.

26.11.2019Kod genetyczny

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×