maciej orłoś

Zakochany Maciej Orłoś tuli się do swojej 23 lata młodszej partnerki! Zabrał Paulinę Koziejowską na randkę do teatru!

Maciej Orłoś to postać, której przedstawiać nie trzeba. To jeden z najbardziej znanych dziennikarzy, o którym w ostatnim czasie znowu się zrobiło głośno, jednak nie za sprawą pracy, a życia osobistego. Okazało się, że Orłoś rozwodzi się z żoną po 26 latach, a teraz już nie ukrywa swojego związku z o 23 lata młodszą dziennikarką, Pauliną Koziejowską. Zobaczcie czułe zdjęcia zakochanej pary!

08.05.2022Teleexpress

"Teleexpress". Ewa Orłoś wspomina byłego męża. Poprosił ją o rozwód, gdy ciężko chorowała

Maciej Orłoś, choć pilnie strzeże swojego życia prywatnego, od pewnego czasu jest na ustach wszystkich za sprawą rozstania z ostatnią żoną, Joanną Twardowską-Orłoś i związku z młodszą o 23 lata Pauliną Koziejowską. Głos zabrała również jedna z żon prezentera, wspominając swoje rozstanie i prośbę ówczesnego męża o rozwód w momencie, gdy ciężko chorowała.

01.03.2022Teleexpress

"Gwiazdy Dobroczynności". Żak, Damięcki, Orłoś, Wellman i Wrona wśród nagrodzonych gwiazd! [ZDJĘCIA]

Katarzyna Żak, Mateusz Damięcki, Maciej Orłoś, Andrzej Wrona, Katarzyna Bujakiewicz i Dorota Wellman to laureaci VIII edycji Plebiscytu "Gwiazdy Dobroczynności". Wręczenie nagród odbyło się w czasie Balu Charytatywnego "Gwiazdy Dobroczynności" 28 stycznia w Warszawie. Wydarzenie poprowadzili Marzena Rogalska, Agnieszka Hyży oraz Filip Chajzer.

29.01.2017Gwiazdy Dobroczynności

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×