Maciej Sieradzky o udziale w "Project Runway": Chwilami tego nie ogarniam [WIDEO]

W pierwszej edycji programu "Project Runway" pojawiło się kilku młodych i zdolnych projektantów. Jednak to Maciej Sieradzky, który znalazł się w finałowej trójce, zdobył największą popularność. Oprócz ciekawych kolekcji prezentował też duże poczucie humoru.

Multimedia

Jego miny i wypowiedzi stały się podstawą internetowych memów. Choć Maciej Sieradzky nie wygrał, to zapowiada pracę nad nową kolekcją i planuje przeprowadzkę do Warszawy.

Maciej Sieradzky dzięki udziałowi w programie TVN zyskał sympatię telewidzów i internautów. Jego fanpage na Facebooku śledzi kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Dzięki swoim minom i komentarzom doczekał się też fanpage’a pt. "Cytaty Macieja Sieradzky'ego - Project Runway", który ma prawie 60 tys. fanów. Projektant przyznaje, że nie miał pojęcia, że jego miny i gesty wywołają taką reakcję.

CZYTAJ TAKŻE: "PROJECT RUNWAY" - FINAŁOWA KOLEKCJA MACIEJ SIERADZKY'EGO! [ZDJĘCIA]

- Idąc do programu, żartowałem, że będę na "Pudelku" i że będę miał fanpage z 10 tys. lajków. Ale to poszło lawinowo i chwilami tego nie ogarniam. Jeszcze rok temu nie przypuszczałbym też, że będę z Tomaszem Ossolińskim na ty i będę mógł sobie pozwolić z nim na żarty - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Maciej Sieradzky, finalista programu "Project Runway".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×