Maciej Zakościelny w międzynarodowej produkcji "Music, War and Love" [WIDEO]

W Krakowie na terenie dawnych wojskowych koszar powstają zdjęcia do filmu "Music, War and Love". W międzynarodowej produkcji gra między innymi Maciej Zakościelny. Aktor krótko opowiada o tej produkcji! Kilka słów o filmie powiedział także odtwórca głównej roli, Leo Suter.

Multimedia

"Music, War and Love" to opowieść o wielkiej romantycznej miłości, o przyjaźni na całe życie, o niesamowitej mocy drzemiącej w sztuce, szczególnie w muzyce, która potrafi zbliżać do siebie różnych ludzi. Akcja “Music, War and Love” zaczyna się w 1931 roku w tętniącej wówczas życiem, wielokulturowej Łodzi, przenosi się potem do Niemiec i Londynu, a kończy się w 1949 roku w Nowym Yorku.

Bohaterowie filmu to postaci fikcyjne będące syntezą pewnych losów Polaków z okresu lat trzydziestych i czterdziestych. Główni bohaterowie to obdarzony cudownym głosem Robert Pułaski oraz Rachel Rubin, skrzypaczka potrafiąca swoją grą poruszyć każde serce. Wojna wprawdzie ich bardzo doświadczy i rozdzieli, ale na szczęście los da im drugą szansę...

Za reżyserię filmu odpowiada Martha Coolidge. W roli głównej pojawi się Leo Suter. Oprócz tego w obsadzie znalazły się takie nazwiska jak m.in. Adelaide Clemens, Connie Nielsen, Małgorzata Kożuchowska, Maciej Zakościelny oraz Weronika Rosati.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×