Madonna dożywotnio podpadła Piersowi Morganowi

Wydawałoby się, że Madonna ma otwarte drzwi do wszystkich programów w telewizji - nieprawda!

Piers Morgan, który jest od lat gwiazdą telewizji brytyjskiej i amerykańskiej, zakomunikował wczoraj wieczorem na Twitterze, że Madonna jest wciąż osobą, która nie ma prawa pokazywać się w jego programie. Powodu swojej decyzji nie podał.

Wkrótce odezwał się Guy Oseary, menedżer Madonny, który zadał pytanie: "Naprawdę?" i do tweeta dołączył list, w którym producent brytyjskiego programu Morgana zaprasza Madonnę...

Kolejna odpowiedź przyszła natychmiast.

"Madonna miała zakaz pojawiania się w moim programie w CNN, ale nie w moim brytyjskim show, z którego otrzymała zaproszenie. Teraz wprowadzam zakaz obecności Madonny także w programie brytyjskim" - odpowiedział Morgan.

Nie bardzo wiadomo, dlaczego doszło do tej szokującej publicznej wymiana zdań między gwiazdami. Madonna twierdzi, że nie wie, o co chodzi Morganowi, a nawet nie bardzo wie, kim on jest... Dziennikarz z kolei zapewnił już w styczniu 2011 roku, że zakazał jej obecności w swoim programie, ponieważ irytuje go od 20 lat... Jeśli tak, skąd zatem zaproszenie do jego brytyjskiego programu?

Wyjaśnienie konfliktu poznamy pewnie wkrótce, bo to zbyt znane postaci, by reporterzy nie chcieli wyjaśnić konfliktu.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×