Maffashion pokazała swój brzuch po porodzie. Tydzień temu została po raz pierwszy mamą

Julia Kuczyńska zaledwie tydzień temu została mamą. Blogerka szybko zaspokoiła ciekawość internautów i pokazała swój brzuch po porodzie. Jak zmieniło się ciało Julii Kuczyńskiej po ciąży? Zobaczcie.

Multimedia

Julia Kuczyńska 10 września br. urodziła synka. Blogerka i jej ukochany aktor Sebastian Fabijański długo jednak ukrywali, że oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Oficjalna informacja o tym, że Maffashion jest w ciąży pojawiła się dopiero 30 sierpnia.

Chłopiec przyszedł już na świat, a dumni rodzice publikują w sieci jego kolejne zdjęcia. Maffashion zdecydowała się również pokazać, jak wygląda jej ciało po porodzie.

Jeszcze pokazuję coś, bo zawsze mnie to ciekawiło, jak zachowuje się ciało po ciąży, jak szybko dochodzi się do siebie. Moją sylwetkę mniej więcej kojarzycie. Tu nadmiar skóry. Tak wygląda brzuszek - taki może trzeci miesiąc, czwarty, piąty? Nie wiem, ale coś w tym stylu - wyznała blogerka.

Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański pokazali pierwsze zdjęcia swojego dziecka!Zobacz więcej

Blogerka zrobiła to, bo wie, że ludzi takie rzeczy interesują.

Nic więcej nie pokazuje, ale po prostu wiem, że takie rzeczy ludzi interesują. Jak się wygląda po ciąży, jak szybko człowiek wraca po ciąży do siebie. Ćwiczyć na razie nie można. Połóg trwa sześć tygodni, ale to też zależy, u każdej kobiety inaczej, więc jeszcze raz możecie sobie spojrzeć, dla mnie bez problemu - powiedziała.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Sazz (gość)

    Kim oni są?

    18.09.2020 12:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×