"Magazyn śledczy Anity Gargas". Układ w niepołomickim magistracie? Dziennikarze sprawdzają! [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]

Przed nami kolejny odcinek programu "Magazyn Śledczy Anity Gargas". Tym razem dziennikarze przyglądają się niepołomickiemu magistratowi. Zobaczcie zapowiedź odcinka.

Multimedia

„Magazyn Śledczy Anity Gargas” czwartek, godz. 22.15 w TVP1

W dzisiejszym odcinku „Magazynu śledczego” reporterzy zbadają sprawę biznesowo-rodzinnego układu w niepołomickim magistracie. Zabytkowy XIV-wieczny zamek królewski odrestaurowany za dziesiątki milionów złotych z gminnej kasy został przekazany założonej przez gminę fundacji, na której czele stanęła była pracownica magistratu, prywatnie żona obecnego burmistrza.

Anita Gargas bada kulisy śledztwa w sprawie katastrofy smoleńskiej [ZWIASTUN+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak udało się jej objąć to stanowisko bez konkursu? Czy fundacja regularnie płaciła czynsz gminie i sama pokrywała koszty remontów? „Magazyn śledczy Anity Gargas” dziś o 22:20 w TVP1.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kamil (gość)

  Gdzie można obejrzeć online?

  04.12.2018 19:13
 • Niepołomiczanin J.B. (gość)

  Z niesmakiem obejrzałem ten program jako rodowity Niepołomiczanin i ciekaw jestem na czyje zlecenie został nakręcony, choć zbliżające się wybory jednoznacznie to sugerują. Prawda jest taka, że gdyby nie Kracik, to z zamku byłaby już tylko sterta gruzu, a będący ongiś naczelnikiem w Niepołomicach p. Juszczyński nie zrobił dla jego ratowania zupełnie nic. Tak więc Pani rzetelność dziennikarska ma się tak do obiektywizmu jak węgiel kamienny do kamienia węgielnego, bo o sukcesach miasta nie raczyła się Pani nawet zająknąć, choć co raz Niepołomice są w czołówce wszelkich rankingów. Bez poważania - J.B.

  18.04.2018 16:13
 • mieszkaniec (gość)

  to nie jest układ to jest mafia urzędniczo -biznesowa skorumpowana jest prawie cała rada gminy powiązana i uzależniona od byłego i obecnego pionka tej UKŁADANKI

  12.04.2018 23:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×