Magda Femme odpowiada Michałowi Wiśniewskiemu i kpi z jego przemiany

Magda Femme poczuła się dotknięta słowami swojego byłego męża - Michała Wiśniewskiego, który powiedział, że oświadczył się jej pod wpływem narkotyków.

Multimedia

Magda Femme, pierwsza z czterech żon Michała Wiśniewskiego, obecnie nie darzy go sympatią. Byli małżonkowie co jakiś czas obrzucają się w mediach oskarżeniami i obelgami. Tym razem medialną pyskówkę rozpoczął Michał Wiśniewski, który w kawalerce Łukasza Jakóbiaka wyznał, że: Raz wziąłem LSD i ożeniłem się z Magdą Femme! No krwa!*

*CZYTAJ TAKŻE: [MICHAŁ WIŚNIEWSKI: RAZ WZIĄŁEM LSD I OŻENIŁEM SIĘ Z MAGDĄ FEMME. NO KRWA! [WIDEO]](//www.telemagazyn.pl/plotki/17619,michal-wisniewski-raz-wzialem-lsd-i-ozenilem-sie-z-magda,id,t.html) WIŚNIEWSKI O ŻONIE DOMINCE: BYŁO MI Z NIĄ DOBRZE W ŁÓŻKU, NIE CHCIAŁEM ZROBIĆ JEJ KRZYWDY**

Magda Femme ostro zareagowała na tę wypowiedź i na swoim profilu na Facebooku zamieściła długi post krytykujący byłego męża. "Witajcie kochani... Myślałam że to koniec i każdy będzie żyć SWOIM życiem Odpowiadam choć niechętnie, bo wiem że dając sobie wejść na głowę ten psychol będzie po niej skakał aż płyta się sprzeda... Kolejny raz osoba o której staram się zapomnieć za wszelką cenę próbuje przypomnieć o sobie (przez pryzmat mojej osoby) mediom i ludziom którzy mają dość już bajki o pięknym Michale. Tym razem Michał mówi o "narkotykach" i o tym, "że mi nie wybaczy?" ale czego ? tego że zaatakował moją córkę, czy tego, że SŁYSZAŁAM, że nie ma raka ? [pisownia oryginalna]" - skomentowała Magda Femme.

Piosenkarka nie wierzy również w wielką przemianę Michała Wiśniewskiego i uważa, że wykorzystuje swoje byłe żony do promocji.

"Jednak jego metamorfoza chyba była tylko na premierę płyty, bo znów stary Michał który lubi się babrać w gó**ie wrócił i żadna farba tego nie zmieni... WIDAĆ że najlepszą firmą PR-ową MICHAŁA są jego byłe żony. [pisownia oryginalna]"* - dodała Femme.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×