"Magda Gessler ma siostrę bliźniaczkę"

W stacji telewizyjnej Łubu Dubu TV można ostatnio zauważyć tajemniczą postać, przemykającą po korytarzach z charakterystyczną lekkością.

Multimedia

Obserwatorzy donoszą, że owa dama jest uderzająco podobna do znanej restauratorki Magdy Gessler. Czyżby baronessa polskiej kuchni miała sobowtóra?

Marta Seller Prowadząca "Kuchenne Ewolucje" w telewizji Łubu Dubu - heroicznie walczy o inne oblicze rodzimej gastronomii. Mistrzyni kreowania wizerunku weźmie na ruszt lokalne bary z kebabami, garkuchnie z pyzami i inne wykwity polskiej kuchni. Dzięki wrodzonemu wyczuciu smaku zamieni najbardziej obskurny bar w przytulną i stylową restaurację.

CZYTAJ TAKŻE: GESSLER NIE WYSTĄPI W "TAŃCU Z GWIAZDAMI" GESSLER SKRADŁA SERCA WIDZÓW?

Paweł Loroch Dziennikarz o szlachetnych rysach, choć bez arystokratycznych korzeni. Z niewyjaśnionych przyczyn wielokrotnie nagradzany na festiwalach teatralnych i wokalnych. Podczas studiów dziennikarskich na Uniwersytecie Warszawskim zwrócił uwagę wykładowców m.in. niebanalną fryzurą. Twórca awangardowych i hedonistycznych dań kuchni domowej. Słynie z ekwilibrystyki językowej, wydał kilka książek o tematyce varsavianistyczno-kulinarnej. Przełom tysiącleci uświetnił serią pielgrzymek tematycznych do krajów zaprzyjaźnionych, niosąc światu uśmiech, harmonię i pokrzepienie. Propagator trankwilizacji. Autor setek różnorodnych programów radiowych i telewizyjnych (5-10-15, Czułe Dranie, Pytanie na Śniadanie, Gastrofaza, Stół z Powyłamywanymi Nogami, Latający Talerz). Gigantyczne honorarium za udział w projekcie "Łubu Dubu" postanowił przeznaczyć na operacje plastyczne najbrzydszych przyjaciół (chodzi głównie o red. Agatę Passent). Jego hobby to jazda konna, spacery w dżdżu i drylowanie wiśni. Prowadzi ekscytujące życie w luksusowej rezydencji z widokiem na koryto Wisły.

Aby dowiedzieć się, co łączy te dwie fascynujące persony wystarczy oglądać Łubu Dubu - najciekawszą stację telewizyjną w tej części świata. Już od 1 kwietnia na antenie Comedy Central Polska.

Premiera nowej produkcji "Łubu Dubu TV" w Comedy Central już 1 kwietnia o godz. 22:00. Emisje kolejnych premierowych odcinków w każdą niedzielę o godz. 22.00.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • NajaranyKoala (gość)

    LOL. Ona wygląda jak facet z make-upem i peruką. Żenada jak mozna podrabiać Madzie. Magda Gessler jest tylko jedna i najpiękniejsza!!!

    03.04.2012 08:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×