Magda Gessler o "MasterChefie": Czy dopuścić do programu ludzi spoza Polski?

Nie wiadomo jeszcze, czy TVN zdecyduje się na zrealizowanie kolejnej edycji "MasterChefa", jednak Magda Gessler uważa, że w nowej edycji show trzeba się zastanowić nad udziałem w nim obcokrajowców.

Multimedia

Do tej pory w programie "MasterChef" wzięło udział kilku obcokrajowców: Kanadyjczyk Charles Daigneault, Ormianka Diana Volokhova, wychowany we Francji Nicolas Rey i mieszkająca w Niemczech Barbara Ritz, która wygrała pierwszą edycję show.

CZYTAJ TAKŻE: ROBERT MAKŁOWICZ OSTRO O "MASTERCHEFIE", "TOP CHEFIE" I MAGDZIE GESSLER "KUCHENNE REWOLUCJE" - ZOBACZ ZWIASTUN 9. SEZONU! [WIDEO]

Magda Gessler, jurorka programu uważa, że pozwolenie obcokrajowcom na uczestnictwo w polskim show nie jest najlepszym pomysłem.

- Warto się zastanowić czy dopuścić do programu ludzi mieszkających poza Polską - powiedziała restauratorka w rozmowie z Plejada.pl. - Polacy często nie mają dostępu do innych smaków, a kucharz operuje smakami i musi poznać dobre, aby wiedzieć jak gotować. Dlatego nie byłam zwolenniczką zwycięstwa w pierwszej edycji programu mieszkającej w Niemczech Basi Ritz - dodała. Zgadzacie się z nią?

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×