Magda Gessler: "Podatek złotówkowy od każdego złego wpisu"

Restauratorka była gościem programu "Tak jest", w którym rozmawiano o zjawisku "hejtingu" w Internecie. Magda Gessler proponuje wrowadzenie podatku na negatywne komentarze w sieci.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: MAGDA GESSLER SKOŃCZYŁA 60 LAT! MAGDA GESSLER: "U FUKIERA" KOMORNIK ZNALAZŁ SIĘ PRZEZ POMYŁKĘ

W czwartek w programie TVN24 "Tak jest" rozmawiano o "hejtingu" w sieci. Gościem programu była Magda Gessler, która jest jedną z bardziej aktywnych celebrytek na Facebooku.

Magda Gessler nałożyłaby podatek na negatywne, anonimowe wpisy w internecie.

CZYTAJ TAKŻE: RESTAURACJA MAGDY GESSLER ZAJĘTA PRZEZ KOMORNIKA MAGDA GESSLER POTRZEBUJE "KUCHENNYCH REWOLUCJI"? DO JEJ RESTAURACJI PUKA KOMORNIK

"Ja tego nie czytam, bo ja nie mam czasu, bo ja kończę pracę o 1. w nocy. To mi przypomina średniowiecze. Bo to nie ma ani nazwiska, ani imienia. Ja bym w ogóle szybko nałożyła kary państwowe za nie podpisywanie się przed takimi wpisami, złotówkę. Skoro jest tak prosto mówić źle, to niech tak prosto ktoś płaci mandat. Może jednak podatek złotówkowy od każdego złego wpisu, od wpisu, który niszczy, a nie buduje. Mam swojego Facebooka i przyznam szczerze, że nie usuwam negatywnych wpisów"- powiedziała restauratorka.

Myślicie, że sprawdziłby się pomysł Magdy Gessler? Podatek za negatywne komentarze zmniejszyłby ich ilość?

Komentarze

Skomentuj
  • lol (gość)

    wolność słowa !!!!

    12.08.2013 17:26

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×