Magda Gessler skończyła 60 lat!

Znana restauratorka Magda Gessler skończyła 60 lat!

Magda Gessler nie jest pewna, kiedy dokładnie się urodziła. "Mama mówiła, że urodziłam się 9 lipca w nocy. Tata wpisał 10 lipca. Jestem w kropce" - pisała na swoim Facebooku. Dlatego na wszelki wypadek znana restauratorka i gwiazda TVN-u świętuje obie daty.

CZYTAJ TAKŻE: RESTAURACJA MAGDY GESSLER ZAJĘTA PRZEZ KOMORNIKA! MAGDA GESSLER: "U FUKIERA" KOMORNIK ZNALAZŁ SIĘ PRZEZ POMYŁKĘ!

Jedną z osób, które złożyły Magdzie Gessler życzenia z okazji urodzin za pośrednictwem internetu, był jej brat - Piotr Ikonowicz. W swoim wpisie na stronie SmakiŻycia.pl podkreślił, jak bardzo jest dumny z tego, co robi jego siostra.

"Kiedy po raz pierwszy wybrano mnie do Sejmu, Magda była dumna ze swego sławnego brata. Dziś ja jestem równie dumny ze sławnej siostry, jak ona wtedy. Żyjemy w różnych bajkach, ale taką samą pełnią życia, która wielu drażni. (...) Kultura masowa jak papka zalepia usta i oczy, a ona się w tym nie mieści i daje radę" - napisał.

CZYTAJ TAKŻE: ILE ZARABIA MAGDA GESSLER? WYLICZENIA SUPER EXPRESSU MAGDA GESSLER POTRZEBUJE "KUCHENNYCH REWOLUCJI"? DO JEJ RESTAURACJI PUKA KOMORNIK

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×