"Magda M. Ciąg dalszy nastąpił". Premiera dalszych losów Magdy Miłowicz już w czerwcu!

"Magda M." powraca! Joanna Brodzik ogłosiła właśnie, że można już dowiedzieć się, co wydarzyło się w życiu Magdy Miłowicz po tym, jak zakończył się serial emitowany przez TVN. O co chodzi? Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Magda M." to serial, który na zawsze zapisał się w historii polskiej telewizji. W główną rolę - ambitnej prawniczki po 30-tce - wcieliła się Joanna Brodzik. Jej ukochanego - Piotra Korzeckiego - grał Paweł Małaszyński. Aktorka właśnie ogłosiła, że losy Magdy Miłowicz mają ciąg dalszy.

20 lat temu ruszył TVN! Pamiętacie wszystkie kultowe programy stacji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

11 lat temu zakończyła się telewizyjna emisja serialu "Magda M.". Magda Miłowicz i Piotr Korzecki doczekali się szczęśliwego zakończenia. Na przestrzeni czasu, który upłyną od zakończenia serialu - nieustannie pytaliście mnie o Magdę, komunikowaliście, że nadal oglądacie serial. Pytaliście, czy świat "Magdy M." jeszcze powróci? Teraz mogę z ogromną radością ogłosić Wam, że Radosław Figura (scenarzysta serialu) napisał ciąg dalszy tej historii!

Premiera książki "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił" odbędzie się 20 czerwca 2018 r. Już teraz dostępna jest w przedsprzedaży. Wiele mówi się o tym, że na podstawie książki ma powstać kolejny serial. Nikt oficjalnie tego nie potwierdza, fani nie wyobrażają sobie jednak, że mogliby nie zobaczyć Joanny Brodzik w kontynuacji historii Magdy M. w telewizji. Jak będzie? Przekonamy się wkrótce!

Magda Miłowicz powróci! W roli głównej ponownie Joanna Brodzik? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×