"Magda M.". Minęło 16 lat od premiery serialu! Co słychać u aktorów grających główne role w produkcji TVN i jak dziś wyglądają?

Właśnie mija 16 lat od premiery "Magdy M."! Co przez ten czas wydarzyło się u aktorów grających główne role i jak dziś wyglądają? Sprawdziliśmy!

Multimedia

16 lat "Magdy M."

"Magda M." to serial, który widzowie wręcz uwielbiali! Pierwszy odcinek został wyemitowany 6 września 2005, więc kultowy serial TVN świętuje 16. urodziny!

Książka już w sprzedaży! Jak na nowe losy Magdy zareagowała Joanna Brodzik? [WIDEO]Zobacz więcej

Za sukcesem serialu stała oczywiście ciekawa fabuła, ale i bohaterowie - widzowie utożsamiali się z ich problemami i czuli do nich sympatię. Główne role zagrali Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński, a na ekranie towarzyszyli im: Bartłomiej Świderski, Daria Widawska, Katarzyna Bujakiewicz, Bartek Kasprzykowski, Katarzyna Herman, Krzysztof Stelmaszyk, Szymon Bobrowski, Jacek Braciak, Ewa Kasprzyk czy Piotr Fronczewski.

Na początku miały powstać tylko 3 sezony serialu, ale widzowie nie chcieli pogodzić się z jego zakończeniem, więc na ich prośbę dokręcono czwartą serię, która miała tylko 10 odcinków. Co więcej, w 2018 roku powstała książka, która opisywała dalsze losy bohaterów serialu - "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił". Czy jest też szansa na reaktywację serialu?

"Magda M." - o czym był serial?

Magda Miłowicz i Piotr Korzecki są wziętymi prawnikami. Razem studiowali, obecnie pracują w różnych kancelariach adwokackich. To sprawia, że ich drogi często się przecinają. Wydaje się, że są stworzeni dla siebie, ale nie mogą się dopasować, pogodzić, a w końcu pokochać. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie potrafią sobie z tym poradzić. Dzieli ich zarówno odmienność charakterów, jak i przekora oraz ambicja.

Prawnicy w polskich serialach. Nie wszyscy grają fair! Kto najlepszy?Zobacz więcej

W naszej galerii pokazujemy, jak dziś wyglądają aktorzy z "Magdy M." i co robili przez te 16 lat! Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Bb (gość)

    Proszę się za mnie nie wypowiadać czy ja ich kochałam i uwielbiałam i czy śledziłem ich losy,wszyscy to za częste używane słowo przez redaktorów

    06.09.2020 06:52
  • Bb (gość)

    Proszę się za mnie nie wypowiadać czy ja ich kochałam i uwielbiałam i czy śledziłem ich losy,wszyscy to za częste używane słowo przez redaktorów

    06.09.2020 06:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×