"Magda M." powraca?! Bartek Kasprzykowski podsyca plotki!

Coraz częściej pojawiają się plotki, iż "Magda M." ma powrócić do telewizji! Teraz serialowy Wojtek, Bartek Kasprzykowski, jeszcze bardziej podsycił te plotki! Czy rzeczywiście coś jest na rzeczy? Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Magda M." powraca?!

"Magda M." była serialem uwielbianym przez widzów, który doczekał się czterech sezonów. Coraz częściej mówi się o tym, by serial miał powrócić! Szczególnie, że znamy dalsze losy Magdy - powstały dwie książki pisane przez scenarzystę serialu, Radosława Figurę, w których dowiadujemy się, co słychać u naszych ulubionych bohaterów.

Joanna Brodzik wraca do grania w serialach! Już wkrótce zobaczymy ją w dwóch produkcjach!Zobacz więcej

Teraz Bartek Kasprzykowski, serialowy Wojtek Płaska, tylko podsycił plotki o powrocie! Spotkał się z Pawłem Małaszyńskim, serialowym Piotrem Korzeckim, na planie "Przyjaciółek" i wspomniał wspólną pracę na planie "Magdy M.", gdzie grali przyjaciół. Zapytał też fanów, czy chcieliby powrotu serialu!

Płaska&Korzecki Reunion. Po latach. Znów wspólna praca. „Magda M.” Reunion? Co Wy na to? - czytamy w opisie zdjęcia.

Czy "Magda M." rzeczywiście powróci? Czas pokaże!

Zobacz galerię

"Magda M." - o czym był serial?

Magda Miłowicz i Piotr Korzecki są wziętymi prawnikami. Razem studiowali, obecnie pracują w różnych kancelariach adwokackich. To sprawia, że ich drogi często się przecinają. Wydaje się, że są stworzeni dla siebie, ale nie mogą się dopasować, pogodzić, a w końcu pokochać. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie potrafią sobie z tym poradzić. Dzieli ich zarówno odmienność charakterów, jak i przekora oraz ambicja.

Minęło 16 lat od premiery serialu! Co słychać u aktorów grających główne role w produkcji TVN i jak dziś wyglądają?Zobacz więcej

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    może TVN faktycznie myśli o nowych odcinkach Magdy M. fajnie !!!! chodziarz fajnie byłoby zobaczyć Nianie jako film w ameryce tak zrobili kontynuacje Niani jako film

    28.06.2021 18:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×