"Magda M." powraca! Joanna Brodzik zagra w filmowej wersji hitu TVN? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Serial "Magda M." był niekwestionowanym hitem TVN w latach 2005-2007. Czy Joanna Brodzik powróci do tej kultowej już roli?

Multimedia

"Magda M" to serial, który pokochali widzowie w całej Polsce. W latach, gdy TVN go emitował, grający główne role Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński nie schodzili z pierwszych stron gazet. Okazuje się, że serial może powrócić w wersji filmowej!

Powstaje praca magisterska o serialu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Wiosną 2018 w księgarniach ma pojawić się książka autorstwa scenarzysty serialu Radosława Figury, "Magda M. 20 lat później". Na jej podstawie ma powstać film o Magdzie Miłowicz, a prace na planie mają rozpocząć się jeszcze przed wakacjami.

To, że w tytułową rolę ponownie ma się wcielić Joanna Brodzik jest niemal pewne. Wskazuje się jednak, że na ekranie zabraknie Pawła Małaszyńskiego, czyli serialowego Piotra Korzeckiego. Magda M. ponownie będzie więc szukać miłości.

20 lat temu ruszył TVN! Pamiętacie wszystkie kultowe programy stacji? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: WideoPortal/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Uwielbiam serial "Magda M". Pamiętam dokładnie czasy kiedy go oglądałam pierwszy raz, jakie piękne było wówczas moje życie i jak bardzo byłam utożsamiana z główną bohaterką. Wielka miłość między Magdą Miłowicz a Piotrem Korzeckim była niezwykła i niesamowita. Kiedy czwarta część serialu zakończyła się nadzieją na szczęśliwy happy end między Magdą a Piotrem dało i to nadzieję, że wielka miłość zwyciężyła. Teraz kiedy czytam, że w planowanym wznowieniu Magdy M mogłoby zabraknąć Piotra Korzeckiego, to nie umiem się z tym pogodzić, bo miłość Magdy i Piotra pozostanie we mnie już na zawsze i żaden inny mężczyzna u boku tytułowej bohaterki go nie zastąpi. Gdyby miało zabraknąć Piotra to oznacza to, że coś nie wyszło, że nie założyli szczęśliwej rodziny, bo Magda po 10 latach znów ma szukać miłości, dla mnie to bardzo, bardzo smutne.

    20.02.2018 22:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×