"Magda M." powróci z nowymi odcinkami?! Joanna Brodzik odpowiada! Jest jeden warunek...

Obecnie trwa moda na reaktywowanie seriali, które kiedyś odnosiły sukcesy. Często mówi się o powrocie "Magdy M.", która kiedyś była uwielbiana przez widzów? Jakie są na to szanse? Zobaczcie, co zdradziła nam Joanna Brodzik!

Multimedia

Joanna Brodzik o powrocie serialu "Magda M."

"Magda M." to serial uwielbiany przez widzów, doczekał się czterech sezonów. Coraz częściej mówi się o tym, by serial miał powrócić! Szczególnie, że znamy dalsze losy Magdy - powstały dwie książki pisane przez scenarzystę serialu, Radosława Figurę, w których dowiadujemy się, co słychać u naszych ulubionych bohaterów.

Serial powraca?! Bartek Kasprzykowski podsyca plotki!Zobacz więcej

Joanna Brodzik w rozmowie z serwisem Telemagazyn.pl opowiedziała czy powrót "Magdy M." jest możliwy. Okazuje się, że są pewne warunki, pod którymi aktorka zdecydowałaby się wejść drugi raz w ten projekt.

To jest bardzo trudne pytanie. Uczciwa i niedotykająca tych, którzy na kontynuację ewentualnie by czekali, odpowiedź jest jeszcze trudniejsza. Myślę sobie, że najuczciwiej rzecz biorąc – musiałby zaistnieć cały zespół sprzyjających czynników, żeby móc zaryzykować zmierzenie się z tym, dla mnie bardzo ważnym, zawodowym i pięknym wspomnieniem.

Okazuje się jednak, że serial raczej nie byłby oparty na książkach Radosława Figury. Odtwórczyni roli Magdy uważa, że powinien powstać nowy scenariusz.

Ja myślę, że to, co tworzy w swojej wyobraźni Radek Figura, to jest kontynuacja w jego wyobrażeniu i w jego świecie te rzeczy się dzieją. Natomiast myślę sobie, że jeśli miałyby losy Magdy M. się kontynuować telewizyjnie, to pewnie wymagałoby to jakiegoś osobnego scenariusza - zdradziła nam Joanna Brodzik.

Czy "Magda M." zostanie reaktywowana? Czas pokaże!

Zobacz galerię

"Magda M." - o czym był serial?

Magda Miłowicz i Piotr Korzecki są wziętymi prawnikami. Razem studiowali, obecnie pracują w różnych kancelariach adwokackich. To sprawia, że ich drogi często się przecinają. Wydaje się, że są stworzeni dla siebie, ale nie mogą się dopasować, pogodzić, a w końcu pokochać. Przeszkadzają im w tym przede wszystkim doświadczenia życiowe. Oboje są zranieni emocjonalnie i nie potrafią sobie z tym poradzić. Dzieli ich zarówno odmienność charakterów, jak i przekora oraz ambicja.

Minęło 16 lat od premiery serialu! Co słychać u aktorów grających główne role w produkcji TVN i jak dziś wyglądają?Zobacz więcej

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gosc (gość)

    The Beautician and the Beast powinna powstać polska wersja

    10.09.2021 17:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×