"Magda M." przekleństwem dla Joanny Brodzik? "Skaczę sobie po szufladkach" [WIDEO]

"Magda M." to serial, który zapisał się już w historii polskiej telewizji. Grająca główną rolę Joanna Brodzik już zawsze będzie kojarzyć się Magdą. Czy aktorka czuje się zaszufladkowana? Jak radzi sobie z fenomenem Magdy M.?

Multimedia

Czy "Magda M." stała się przekleństwem dla grającej tytułową rolę Joanny Brodzik? Aktorka przez lata była utożsamiana z poszukującą miłości prawniczką, stała się niemal ikoną polskiej popkultury.

Hit z Joanną Brodzik znowu w TV! Będą nowe odcinki? [WIDEO]Zobacz więcej

Czy Joanna Brodzik czuje się zaszufladkowana? - Ja sobie skaczę z tych szufladek. Z szuflady z Kasią ("Kasia i Tomek" - przyp. red.) do szuflady z Magdą, z Magdy przeskakuje do Małgosi ('Pensjonat nad rozlewiskiem" - przyp. red.). Z Małgosi - jak mi się znudzi, z tej stabilności mazurskiej - wracam sobie do Kasi - śmieje się aktorka.

Jak z perspektywy czasu ocenia postać Magdy Miłowicz? - Intuicja podpowiadała mi, że jest to coś wyjątkowego. Dawała mi sygnał, że jest to jakiś ważny element mojego życia (...) Jest wiele dowodów na to, że praca, którą wykonywaliśmy została przez nas nas wykonana nie tylko dobrze, ale też prawdziwie - wskazuje Brodzik.

Joanna Brodzik o finale serialu. Będą nowe odcinki? [WIDEO]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×