"Magda M." znowu w TV! Joanna Brodzik zdradza, czy będą nowe odcinki! [WIDEO]

Od 11 czerwca w TVN7 ponownie można oglądać serial "Magda M." od początku. W księgarniach właśnie pojawiła się też kontynuacja losów Magdy Miłowicz, "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił". Czy to zwiastun nowych odcinków? Zapytaliśmy o to Joannę Brodzik i autora książki, Radosława Figurę.

Multimedia

"Magda M." powraca! Serial, który swoją premierę miał w 2005 r. znowu można oglądać od początku w telewizji. Historia 30-letniej prawniczki, Magdy Miłowicz (Joanna Brodzik) na nowo pokazywana jest w TVN7 od poniedziałku do piątku o godz. 16:55.

Serialowa "Magda M." kończy 45 lat! Jak zmieniła się przez lata? [GALERIA]Zobacz więcej

Wznowienie odcinków zbiega się w premierą książki Radosława Figury, który napisał nową odsłonę losów Magdy - 11 lat po tym, jak widzowie pożegnali się ze swoją ulubioną bohaterką. W związku z tym nasuwa się pytanie - czy pojawienie się książki oznacza, że wkrótce zobaczymy też nowe odcinki serialu "Magda M."? Zapytaliśmy o to Joannę Brodzik, która wcielała się w główną bohaterkę oraz autora książki, który był także scenarzystą "Magdy M.".

- Życie bywa bardzo zaskakujące i mocno nieprzewidywalne - mówi enigmatycznie Brodzik. Oficjalna premiera "Magda M. Ciąg dalszy nastąpił" odbędzie się 20 czerwca, ale już teraz kontynuację losów Magdy można zdobyć w przedsprzedaży.

Premiera dalszych losów Magdy Miłowicz już w czerwcu!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×