magda m

„Receptura”. Joanna Brodzik kiedyś i dziś. Stare zdjęcia aktorki dowodzą, że czas się dla niej zatrzymał. Ma 50 lat, a wygląda o 20 lat młodziej!

Joanna Brodzik od lat z powodzeniem utrzymuje się w gronie zarówno najbardziej lubianych, jak i najpiękniejszych i utalentowanych polskich aktorek. Unika skandali, skupiając się na sprawach zawodowych i rodzinnych. Dla wielu to wciąż kochana Kasia z kultowego już dziś serialu „Kasia i Tomek”. W galerii publikujemy zdjęcia, które dowodzą, że 50-letnia aktorka jest kompletnie odporna na upływ czasu! Zobaczcie, jak się zmieniała Joanna Brodzik.

11.01.2023Receptura

„Na dobre i na złe”. Katarzyna Bujakiewicz kiedyś i dziś. Ma już 50 lat! Zobacz, jak się zmieniała ceniona aktorka. „Mam za dużo lat, by bawić się w rywalizację z młodymi instagramerkami”

Katarzyna Bujakiewicz to jedna z najbardziej cenionych polskich aktorek, której twarz znają niemal wszyscy. Dla wielu to pielęgniarka Marta z „Na dobre i na złe” czy Mariolka z „Magdy M.”. Dziś jednak jest bardziej kojarzona za sprawą swoich kreacji na teatralnych deskach. Pochodząca z Poznania Bujakiewicz kończy właśnie 50 lat. Jak wyglądała kiedyś, a jak wygląda dzisiaj? Co u niej słychać?

12.12.2022Na dobre i na złe

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×