Magda Mielcarz: Nigdy nie będę zależna od żadnego mężczyzny!

Magdalena Mielcarz, choć ma męża milionera, nie chce być zależna od jego pieniędzy.

Multimedia

Magda Mielcarz, choć na stałe mieszka w Los Angeles u boku męża milionera Adriana Ashkenaza, zapewniła w wywiadzie dla "Vivy De Luxe", że jest niezależną kobietą, która ma własne pieniądze i która nigdy nie pozwoli sobie być zależną od mężczyzny.

[sc]CZYTAJ TAKŻE: MAGDA MIELCARZ URODZIŁA CÓRKĘ MAGDA MIELCARZ NIE MOŻE SCHUDNĄĆ PO CIĄŻY[/sc]

- Dużo ciekawsze byłoby moim zdaniem przedstawienie tego tak: "On piękny, a ona bogata" (śmiech). Ale takie są media. To wynika z potrzeby doklejenia każdemu łatki. Ta jest wariatką, ten babiarzem, ta skandalistką. Obiecałam sobie, że nigdy nie będę zależna od żadnego mężczyzny. Dla mnie kwestia samodzielnego zarabiania jest nie do podważenia. Muszę mieć swoje własne pieniądze. To jest dobre nie tylko dla mnie, ale i dla związku. Na pewno będę to wpajać swoim córkom - powiedziała Magda Mielcarz w wywiadzie z "Vivą! De Luxe".

[sc]CZYTAJ TAKŻE: MAGDA MIELCARZ ATAKUJE PAPARAZZICH MAGDA MIELCARZ KOBIETĄ ROKU GLAMOUR! [DUŻO ZDJĘĆ][/sc]

Aktorka i modelka wyznała, dlaczego obecnie rzadko pokazuje się publicznie i angażuje w różne projekty.

- Kariera nie zając, a życie nie wyścigi. Kilka miesięcy temu urodziłam drugą córeczkę. I teraz cieszę się tym. Wiem, że dziś normą jest "10 dni po porodzie wróciła do pracy", ale dla mnie jest to zupełnie nienaturalne. Moje miejsce jest teraz przy dziecku. Na szczęście żyjemy w czasach, kiedy każda kobieta może wybrać, jak chce przeżywać macierzyństwo - wyjaśniła Magda Mielcarz.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×