Magda Mołek w 2. edycji "Małych gigantów". Kto jeszcze? [ZDJĘCIA]

Ruszyły nagrania 2. edycji "Małych gigantów". W nowej odsłonie zobaczymy zupełnie nowych trenerów dzieci, które wezmą udział w programie. Wśród opiekunów grup będzie Magda Mołek!

Multimedia

W 2. edycji show "Mali giganci" pojawią się nowi trenerzy grup małych uczestników. Z medialnych doniesień wynika, że wśród nich będą: Anna Dereszowska, Grzegorz Hyży, Kuba Wesołowski, Sonia Bohosiewicz, Marcin Perchuć i Magda Mołek, która podobno najdłużej nie mogła się zdecydować.

CZYTAJ TAKŻE:

"MALI GIGANCI". RUSZAJĄ CASTINGI DO DRUGIEJ EDYCJI PROGRAMU!
Z WIZYTĄ U WIKTORII GĄBKI Z "MAŁYCH GIGANTÓW" [WIDEO]

Magda Mołek znana jest z tego, że nie przystaje na każdą propozycję, jaką dostaje. Nie pojawia się w programach rozrywkowych, o czym sama mówiła niedawno w miesięczniku "Elle": "Czy umiem odmówić, kiedy dzwoni telefon z propozycją? Tak, umiem. Ale nie robię tego z lenistwa, czy dlatego, że mam fochy. Na spokojnie rozważamy z moim szefem Edwardem Miszczakiem, czy ta propozycja jest na pewno dla mnie, czy ja tu pasuję. Czego mam się bać? Że już nie zadzwonią? Naprawdę wierzę w to, że każdy ma swoje miejsce. Potrafiłam też rezygnować z projektów, w których się dobrze nie czułam. Znowu to powiem: z uczciwości wobec siebie i wobec widza" - tłumaczyła prezenterka.

"Mali giganci" wzbudzały wiele emocji i kontrowersji podczas emisji pierwszej edycji. Prowadzącym program jest Filip Chajzer. Druga odsłona show już wiosną 2016 na antenie TVN!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×