magda mołek

"Taniec z gwiazdami". Tak się zmieniali prowadzący programu. Mołek, Gąsowski, Urbańska, Głogowska i inni. Pamiętacie ich wszystkich?

"Taniec z gwiazdami" już od kilkunastu lat pozostaje jednym z najpopularniejszych tanecznych programów w historii polskiej telewizji. Przez wszystkie 25. edycji uwaga widzów była skupiona nie tylko na tanecznych popisach celebrytów, ale także prowadzących, którzy nie raz potrafili przyćmić występujące na parkiecie gwiazdy. Pokazujemy, jak na przestrzeni lat zmieniali się prowadzący "Tańca z gwiazdami". Pamiętacie ich wszystkich?

02.08.2022Taniec z gwiazdami

Zaglądamy do domów polskich gwiazd. Tak mieszkają Barbara Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak i inni. Nie wszyscy zdecydowali się na przepych

Gwiazdy jak każdy z nas potrzebują chwili odpoczynku od medialnego szumu. Często ukojenie odnajdują w swoich domach. Każde z wnętrz polskich gwiazd wygląda inaczej. Jedni są fanami minimalizmu, a inni stawiają na bardziej wystawne projekty. Niektóre mieszkania mogą naprawdę zaszokować. Jak mieszkają m.in. Basia Kurdej-Szatan, Klaudia Halejcio, Olivier Janiak? Zobaczcie naszą galerię!

24.07.2022Domy gwiazd

Magda Mołek zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"? Przed laty prowadziła taneczny show w TVN. Przypominamy, jak wtedy wyglądał słynny program!

Wszystko wskazuje na to, że Magda Mołek będzie jedną z gwiazd 13. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Prezenterka, która od jakiegoś czasu prowadzi swój kanał na Youtube, już kiedyś występowała w tym programie. Magda Mołek była prowadzącą 1. edycji "Tańca z Gwiazdami" w TVN. Pamiętacie te czasy? Jeśli nie, to przypominamy je dla was w galerii!

01.07.2022Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami". Magda Mołek zawalczy z Krzysztofem Rutkowskim? Wyciekły kolejne nazwiska uczestników! Krzysztof Ibisz i Paulina Sykut-Jeżyna w roli prowadzących!

Choć 13. sezon programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" wystartuje dopiero jesienią, już teraz budzi duże emocje. Produkcja "zamyka" listę uczestników, a do mediów wyciekają kolejne nazwiska. Dwa już potwierdzono - to Krzysztof Rutkowski i Michał Mikołajczak. Teraz wypłynęły kolejne - a wśród nich gwiazda konkurencyjnej stacji!

29.06.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×