magdalena berus

"Szatan kazał tańczyć". Seks, masturbacja i filtry z Instagrama [RECENZJA]

Nowy film Katarzyny Rosłaniec padł ofiarą własnego pomysłu. Na samym początku seansu „Szatan kazał tańczyć” pojawia się informacja, iż produkcja składa się z bodaj 54, trwających po dwie minuty, scen, które można ułożyć sobie w dowolny sposób, a sens zostanie zachowany. Tyle tylko, że w takim wypadku na dobrą sprawę wystarczy obejrzeć wyłącznie jeden z zamieszczonych na Youtube fragmentów i otrzymamy dokładnie to samo, co w przypadku całości, czyli nic.

03.05.2017Recenzje

"Szatan kazał tańczyć". Stenka, Berus, Simlat, Kuna i Simlat na zdjęciach z nowego filmu Katarzyny Rosłaniec [WIDEO+ZDJĘCIA]

„Szatan kazał tańczyć” to najnowszy film autorki „Galerianek” i „Bejbi Blues” – Kasi Rosłaniec. Reżyserce udało się nakłonić do udziału w tym międzynarodowym projekcie gwiazdy z najwyższej półki. Obok polskich nazwisk: Magdaleny Berus, Danuty Stenki, Marty Nieradkiewicz, Łukasza Simlata i Izabeli Kuny, w filmie zobaczymy również holenderskiego aktora - Tygo Gernandta czy Johna Portera – walijskiego kompozytora i tekściarza, który największy sukces odniósł w duecie muzycznym z Anitą Lipnicką. „Szatan kazał tańczyć” wejdzie do polskich kin 5 maja. Prezentujemy oficjalny zestaw nowych zdjęć z tej produkcji.

28.03.2017Szatan kazał tańczyć

"Szatan kazał tańczyć". Nowy film autorki "Galerianek" na amerykańskim festiwalu SXSW! [ZDJĘCIA]

„Szatan kazał tańczyć”, czyli najnowsze dzieło Katarzyny Rosłaniec – autorki hitów „Galerianki” i „Bejbi blues”, zostanie pokazane w ramach 24. edycji prestiżowego amerykańskiego festiwalu South by Southwest w Austin, w Teksasie znanego szerzej jako SXSW. Impreza zaczyna się 10 marca. „Szatan kazał tańczyć” ma też nową oficjalną datę premiery w Polsce – jest to 5 maja.

01.02.2017Szatan kazał tańczyć

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×