magdalena boczarska

"Różyczka 2". Magdalena Boczarska i Janusz Gajos na planie nowego filmu Jana Kidawy- Błońskiego. Będzie hit na miarę pierwszej części?

We wtorek, 5 lipca 2022 roku, padł pierwszy klaps na planie filmu „Różyczka 2”. W warszawskim Centrum Bankowo- Finansowym pojawili się aktorzy: Magdalena Boczarska i Janusz Gajos, reżyser, Jan Kidawa- Błoński oraz Mariusz Łukomski z Monolith Films, producent i dystrybutor obydwu części filmu. Produkcja jest kontynuacją znakomitej „Różyczki”, nagrodzonej trzema Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni (najlepszy film, najlepsza rola kobieca, najlepszy dźwięk), a także Orłem za najlepszą rolę męską.

06.07.2022Różyczka 2

"Zachowaj spokój". Magdalena Boczarska w najnowszej ekranizacji powieści Harlana Cobena gra matkę. Jej życie prywatne wpłynęło na tę rolę

"Zachowaj spokój" to kolejna ekranizacja książki Harlana Cobena dostępna na Netflixie. W roli głównej zobaczymy tam Magdalenę Boczarską. Aktorka wciela się matkę, która jest w stanie zrobić wszystko, żeby odnaleźć swojego syna. Prywatne doświadczenia związane z macierzyństwem sprawiły, że inaczej patrzyła na tę postać.

22.04.2022Zachowaj spokój

"Żywioły Saszy - Ogień" odcinek 4. Policja przeszukuje mieszkanie Abdullaha. Sasza przeczuwa, że za ostatnie wybuchy i podpalenia odpowiada więcej niż jeden sprawca [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 4. odcinek serialu "Żywioły Saszy - Ogień". Policja przeszukuje mieszkanie Abdullaha. Sasza przeczuwa, że za ostatnie wybuchy i podpalenia odpowiada więcej niż jeden sprawca... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 4. odcinku serialu "Żywioły Saszy - Ogień".

20.04.2021Żywioły Saszy – Ogień

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×