Magdalena "Dziun" Malicka. Kim jest nowa partnerka Tomasza Karolaka? Ile ma lat? Skąd pochodzi? [DUŻO ZDJĘĆ]

Tomasz Karolak już od jakiegoś czasu nie jest związany z Violettą Kołakowską. Ich związek, chociaż trwał wiele lat, był bardzo burzliwy, a para raz się rozstawała, aby później do siebie wrócić. Teraz jednak wygląda na to, że Tomek Karolak znalazł szczęście u boku innej kobiety!

Multimedia

KIM JEST NOWA PARTNERKA TOMASZA KAROLAKA?

Na premierze filmu Marka Koterskiego pt. "7 uczuć" pojawił się Tomasz Karolak, jednak popularny aktor nie przyszedł sam, lecz razem z nową partnerką - Magdaleną Malicką, znaną bardziej jako Magdalena Dziun!

MAGDALENA DZIUN - KIM JEST?

Magdalena Malicka szerokiej publiczności jest znana jako Magdalena Dziun (oraz Magdalena Ciećka). Dziun urodziła się w marcu 1979 roku w Inowrocławiu i od nastoletnich lat zajmuje się modelingiem. To właśnie jako modelka zrobiła największą karierę, zresztą do dzisiaj doskonale radzi sobie przed aparatem fotograficznym. Takiego ciała może pozazdrościć jej wiele młodszych koleżanek!

Koterski, Figura i Bohosiewicz na premierze nowego filmu Marka Koterskiego! [RELACJA Z PREMIERY, DUŻO ZDJĘĆ]Zobacz więcej

Dziun swoich sił próbowała również jako wokalistka. Nie ma w tym nic dziwnego; w przeszłości w życiu prywatnym była związana z muzykami - z Piotrem Banachem z Indios Bravos oraz z raperem Tede. W 2011 roku wydała swój solowy album pt. "A.M.B.A". Jest to na razie jedyna płyta w jej dorobku artystycznym. W 2012 roku pojawiła się w filmie dokumentalnym o Indios Bravod pt. "Drogi".

Tomasz Karolak i Magdalena Dziun pasują do siebie?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×