magdalena kajrowicz

"Taniec z Gwiazdami 12". Zobacz najlepsze zdjęcia z finału. Oliwia Bieniuk z Kryształową Kulą, Doda, rozczarowana Kajra i Piaseczny z Alicją Majewską!

12. edycję "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w Telewizji Polsat wygrali Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz. Tego wieczoru nie brakowało wzruszeń. Na parkiecie pojawili się wszyscy uczestnicy kończącej się edycji oraz goście specjalni m.in. Doda i Michał Szpak. Zobacz najlepsze zdjęcia z finału 12. edycji "Tańca z gwiazdami".

26.10.2021Dancing with the stars

"Taniec z gwiazdami 12" FINAŁ. Doda i Michał Szpak zaśpiewają podczas finału tanecznego show Polsatu! Kto wytańczy Kryształową Kulę?

Na ten moment czekaliśmy długie i emocjonujące 9 tygodni! Przed nami finał XII edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”! Dwie diabelnie uzdolnione oraz bardzo pracowite Gwiazdy, które w finałowym starciu dadzą z siebie wszystko, wspierane przez ambitnych i doświadczonych trenerów. Kto wytańczy Kryształową Kulę – Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Rafał Maserak czy Piotr Mróz i Hanna Żudziewicz? O tym przekonamy się dzisiejszego wieczoru!

25.10.2021Taniec z Gwiazdami

"Taniec z Gwiazdami". Magdalena "Kajra" Kajrowicz idzie po zwycięstwo? Zobaczcie, jak kiedyś wyglądała żona Sławomira

Magdalena Kajrowicz, czyli żona Sławomira znalazła się w wielkim finale 12. edycji "Tańca z Gwiazdami". Niewielu wie, że ukochana popularnego muzyka jest z zawodu aktorką. Jeszcze kilka lat temu, Kajra prężnie rozwijała swoją karierę w telewizji, grając w popularnych produkcjach. Dziś idzie po zwycięstwo w "Tańcu z Gwiazdami". W galerii możecie zobaczyć stare zdjęcia Kajry. Zobaczcie, jak zmieniła się Magdalena Kajrowicz.

20.10.2021Taniec z Gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×