magdalena mos

"Rolnik szuka żony 6". Seweryn Nowak jest już po ślubie! Jak wyglądało wesele rolnika i jego świeżo upieczonej żony?

Kolejny uczestnik "Rolnik szuka żony" jest już po ślubie! Tym razem sakramentalne TAK powiedział Seweryn Nowak z 6. edycji programu. Ożenił się on z Magdaleną Mos, którą widzowie mieli okazję poznać w jednym ze specjalnych odcinków "Rolnika". W sieci pojawiło się pierwsze nagranie z wesela Seweryna i Magdy. Jak zaprezentowała się para młoda?

28.06.2022Rolnik szuka żony

"Rolnik szuka żony 6". Ślub Seweryna Nowaka coraz bliżej! Ukochana rolnika pokazała zdjęcia ze swojego wieczoru panieńskiego

Już niebawem dojdzie do kolejnego ślubu uczestnika "Rolnik szuka żony". Tym razem na ślubnym kobiercu stanie znany z 6. edycji programu Seweryn Nowak. Uroczystość zaślubin rolnika zbliża się wielkimi krokami, gdyż jego ukochana ma już za sobą wieczór panieński. Narzeczona Seweryna pochwaliła się jego przebiegiem w mediach społecznościowych. Jak wyglądała impreza przyszłej panny młodej?

17.06.2022Rolnik szuka żony

Przeczytaj także:

"Rolnik szuka żony 6". Seweryn Nowak zamierza się oświadczyć! Kim jest jego przyszła narzeczona? Utrzymuje jakiś kontakt z Marleną?

Seweryn Nowak był jednym z rolników, który szukał swojego szczęścia oraz miłości w programie "Rolnik szuka żony 6". Mężczyzna, który na początku programu był typowany na jednego z najciekawszych uczestników show, pod koniec okazał się jednak jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci. Teraz Seweryn udzielił wywiadu, w którym opowiada o swojej przyszłości.

12.11.2020Rolnik szuka żony

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×