Magdalena Narożna i Monika Chwajoł w odważnych stylizacjach na komuniach dzieci. Przesadziły? Zobacz zdjęcia!

Są takie okazje, kiedy lepiej powściągnąć chęć wyrażenia swojej szalonej osobowości strojem i wybrać styl stonowanej elegancji. Jedną z nich - niewątpliwie - stanowi komunia święta dziecka. Niektóre gwiazdy wolały czuć się swobodnie, niektórzy celebryci - przyciągnąć uwagę za wszelką cenę. Nawet dobrego smaku.

Multimedia

Magdalena Narożna i Monika Chwajoł w stylizacjach na komunię

Magdalena Narożna lubi intensywne kolory - i bardzo dobrze. W przypadku jej kreacji uwagę zwraca nie tyle jej odcień intensywnego różu - wokalistka dobrze się w nim czuje - co swobodny, zupełnie nieformalny fason. Istnieje możliwość, że artystka zdążyła się przebrać i pozuje z synem w stroju domowym - jej stopy są bose. Kto wie...

Zdjęcie zebrało wiele pozytywnych komentarzy. Negatywnych - ledwie garść, przy czym mocniej oberwało się partnerowi wokalistki Pięknych i Młodych. Oto one:

chyba nie na komunie Tylko po domu

U Pani partnera przydała by się bardziej elegancka koszula....PS. taka fryzura nie pasuje Pani

Na I Komunię taka sukienka...rany co za brak gustu i taktu

I tyle komentarzy ze pięknie wygląda 😂

Madzia 👌 idealnie🙌❤️ ale Krzyś mógłby trochę się ogarnąć z szacunku dla Adasia 🙈 w końcu Komunia to nie dyskoteka😁🤪 ale...co ja tam wiem🤦🏽‍♀️ może u Was taka moda🙄 Adasiowi gratuluję ♥️💙

a może zdążył się przebrać ?

Ty okej ten zarośnięty nie

Ponowny ślub przeznaczeniem Magdaleny Narożnej?Zobacz więcej

Monika Chwajoł, gwiazda "Królowych życia", uczestniczyła w komunii świętej swojej córki Nicole. Ona z kolei postawiła na taką kreację, która mogłaby maksymalnie wyeksponować jej biust. Do tego sukienka jest biała, a kolor niewinności powinien być tego dnia zarezerwowany raczej dla uczestniczących w I komunii dzieci.

I w przypadku stroju Moniki Chwajoł jej fani okazali się nadzwyczaj lojalni. Negatywnego komentarza ze świecą szukać. Naliczyliśmy dwa:

Z cyckami na wierzchu na komunię?! A druga córka w jeansach. Bez gustu, bez szacunku do dziecka komunijnego, bez zachowywania dress codu. Proszę nie usuwać tego komentarza.

E, jak zawsze in plus tak dziś... dla mnie za dużo tego ciała. niepotrzebnie.

Monika Chwajoł spędziła majówkę w szpitaluZobacz więcej

A jak Wam podobają się te stroje, wybrane na komunię dzieci?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×