magdalena narożna

Dawid Narożny oświadczył się swojej ukochanej! Ogromne szczęście gwiazdora disco polo!

Dawid Narożny to jeden z najpopularniejszych gwiazdorów disco polo. Cała Polska śledziła jego karierę w formacji Piękni i Młodzi, którą zakładał ze swoją ówczesną żoną, Magdaleną. Później para się rozwiodła i chociaż próbowali godzić skomplikowane życie osobiste z pracą, to jednak ostatecznie Dawid Narożny musiał odejść z zespołu. Dzisiaj jednak gwiazdor disco polo cieszy się szczęściem!

05.07.2021Piękni i młodzi

"Twoja twarz brzmi znajomo". Czy ponowny ślub Magdaleny Narożnej to jej przeznaczenie? Co szykuje los wokalistce Pięknych i Młodych?

Trwa dobra passa u Magdaleny Narożnej, współzałożycielki i wokalistki Pięknych i Młodych. Sukcesom w karierze, potwierdzonym rewelacyjnym występem w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" - gdzie wcieliła się w Piotra Cugowskiego - towarzyszą piękne chwile w jej życiu prywatnym. Możliwe, że już wkrótce piosenkarka ponownie stanie na ślubnym kobiercu.

25.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 14" odcinek 1. Nowa edycja programu wystartowała! Triumfował Paweł Góral jako fenomenalna Violetta Villas!

Co to były za emocje! Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji show uwielbianego przez widzów Polsatu. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do wielkich zaskoczeń i nieprawdopodobnych metamorfoz. Jednak to, co zaprezentowała grupa utalentowanych artystów XIV edycji, przeszła najśmielsze oczekiwania. Aktor Paweł Góral powalił na kolana doskonałą kreacją i wykonaniem piosenki divy polskiej sceny muzycznej – Violetty Vilas, i to jemu przypadło w udziale zwycięstwo w odcinku.

05.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×