magdalena popławska

"Czarna owca". Agnieszka Woźniak-Starak błyszczy na premierze nowego polskiego filmu! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie?

Za nami premiera nowego polskiego filmu "Czarna owca", którego reżyserem jest Aleksander Pietrzak. Na galowej premierze, która odbyła się w środę 11 sierpnia w warszawskim kinie Helios, pojawiło się wiele gwiazd, z Agnieszką Woźniak-Starak na czele, która po prostu błyszczała! Kto jeszcze pojawił się na czerwonym dywanie? Sprawdźcie!

12.08.2021Czarna owca

"Osiecka". Kontrowersje wokół serialu TVP nie milkną. Nareszcie wypowiedziały się Magdalena Popławska i Eliza Rycembel! Jak skomentowały to, co się dzieje?

"Osiecka", jeden z najnowszych seriali Telewizji Polskiej, niemal od dnia premiery pierwszego odcinka wzbudzał ogromne kontrowersje. Serial opowiada historię wręcz legendarnej polskiej poetki, tytułowej Agnieszki Osieckiej. Wiele osób ze świata kultury, szczególnie tych, które niegdyś były bliskie poetca, skrytykowało produkcję, za sposób, w jaki została przedstawiona główna bohaterka lub oni sami. Eliza Rycembel i Magdalena Popławska, odtwórczynie głównej roli, zabrały głos w tej sprawie.

16.02.2021Osiecka

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×