Magdalena Różczka nie rozbierze się w magazynie dla panów

Magdalena Różczka w programie Kuby Wojewódzkiego zapewniła, że nie ma zamiaru brać udziału w rozbieranych sesjach zdjęciowych.

Multimedia

Magdalena Różczka, czyli Alicja Szymańska z serialu "Lekarze", chroni swojej prywatności. Aktorka rzadko udziela wywiadów i nie stara się, by mówiono o niej w kontekście innym niż zawodowy. Dlatego też w programie Kuby Wojewódzkiego zapewniła, że nie zamierza pokazywać swoich wdzięków na rozkładówce w magazynie dla panów.

CZYTAJ TAKŻE: MAGDALENA RÓŻCZKA I PAWEŁ FAJDEK U KUBY WOJEWÓDZKIEGO MAGDALENA RÓŻCZKA UCZESTNICZYŁA W OPERACJI

- Myślę, że jeszcze bardziej bym przeżywała to, gdybym coś głupiego strasznie zrobiła w swoim życiu - na przykład wystąpiła w gazecie nago.

Zapytana o powody takiej kategorycznej odmowy udziału w sesji Magdalena Różczka wyjaśniła: - Ja nie rozumiem... To jest kompletnie bez sensu. Jestem aktorką i wykonuję mój zawód. Jeżeli w moim zawodzie zdarzają się takie rzeczy, to muszę to przemyśleć, ale jeżeli zdarzy się sesja z okładką, to ja nie rozumiem po co - skwitowała aktorka.

CZYTAJ TAKŻE: POWSTANIE 4. SEZON SERIALU "LEKARZE" "LEKARZE" TVN 7.10.2013 ODC. 6. CIĄŻA OLGI ZAGROŻONA! ALICJA WYPROWADZA SIĘ Z DOMU!

Komentarze

Skomentuj
  • manek (gość)

    nie rozbierze się bo co ma pokazać cellulit, przecież ona nic sobą nie prezentuje

    03.10.2013 09:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×