Magdalena Różczka wspiera akcje charytatywne i kampanie społeczne [WIDEO]

Magdalena Różczka znana jest ze swojej działalności charytatywnej. Aktorka współpracuje m.in. z Fundacją Spełnionych Marzeń, jest ambasadorką dobrej woli UNICEF-u oraz bierze udział w licznych kampaniach społecznych.

Multimedia

Już wkrótce poprowadzi także bal charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany Fundacji Rodzin Adopcyjnych.

- 1 marca będę miała zaszczyt poprowadzić bal charytatywny wraz z Szymonem Majewskim. Zaśpiewają i zagrają między innymi Sonia Bohosiewicz i zespół Cochise z Pawłem Małaszyńskim. Więc jeżeli ktoś chciałby spotkać Alicję i Maksa znowu razem, to zapraszam - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Magdalena Różczka.

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA HERBUŚ I FILI METTLER POMAGAJĄ DZIECIOM Z AUTYZMEM [WIDEO] DLACZEGO DOMINIKA KULCZYK-LUBOMIRSKA POMAGA LUDZIOM W KRAJACH TRZECIEGO ŚWIATA? [WIDEO]

Aktorka nie tylko sama bierze czynny udział w akcjach charytatywnych, lecz także namawia do tego swoich kolegów po fachu.

- Wszyscy moi znajomi czekają na pomysły. Jeżeli ktokolwiek do nich zadzwoni z prośbą o pomoc, pytają tylko gdzie i o której godzinie mają być i co mogą zrobić. Więc to nie jest tak, że trudno. Trzeba się odważyć i prosić, jeżeli się czegoś potrzebuje - informuje Magdalena Różczka.

CZYTAJ TAKŻE: GWIAZDY ZDRADZAJĄ, CZY POMAGANIE JEST ŁATWE [WIDEO] MAGDALENA RÓŻCZKA UCZESTNICZYŁA W OPERACJI

Aktorka za swoje działania charytatywne już trzy razy została doceniona w plebiscycie "Gwiazdy Dobroczynności". Jest również laureatką "Bursztynowej Róży", którą otrzymała także za działalność charytatywną.

Ponadto, aktorce nie jest obojętny los nie tylko dzieci czy osób chorych. Wspierała bowiem także działania na rzecz zwierząt.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×