Magdalena Stużyńska odchodzi z Kabaretu Moralnego Niepokoju!

To koniec przygody Magdaleny Stużyńskiej z Kabaretem Moralnego Niepokoju. Aktorka zdecydowała się odejść z grupy Roberta Górskiego. Co jest powodem tej decyzji?

Multimedia

Magdalena Stużyńska dołączyła do ekipy Kabaretu Moralnego Niepokoju w 2012 roku. Zajęła wtedy miejsce Katarzyny Pakosińskiej. Z grupą Roberta Górskiego współpracowała przez ostatnie 5 lat. Teraz przyszedł czas na zmiany. Stużyńska ujawniła, że zdecydowała się odejść z kabaretu Moralnego Niepokoju z powodu ciągłych wyjazdów, które uniemożliwiały jej angażowanie się w inne projekty.

Otrzymywałam ostatnio sporo propozycji teatralnych, z których musiałam rezygnować, bo występowałam w kabarecie. Trochę zatęskniłam za teatrem. Otrzymałam propozycję zagrania w sztuce "Ludzie inteligentni" w reżyserii Olafa Lubaszenki z fantastyczną obsadą. Pojawiła się także druga propozycja - powiedziała Party.pl

Grzegorz Schetyna chce zrobić Prezesowi dobrze?! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi aktorkę w szeregach grupy Roberta Górskiego. Przypominamy, że aktorkę możemy aktualnie oglądać w serialu Polsatu pt. "Przyjaciółki", gdzie wciela się w postać Anki.

Kogo wdzielibyście na jej miejscu?

Magdalena Stużyńska o 9. sezonie "Przyjaciółek"

Paweł uderza Julkę w twarz! Rodzina Anki rozsypuje się! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • elle (gość)

    Kasia Pakosińska, wróć!!!

    22.04.2017 13:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×