"Magia nagości. Polska" jednak w telewizji! Kiedy premiera kontrowersyjnego show dla golasów?

Program randkowy "Magia nagości. Polska" wystartuje niebawem w naziemnym kanale Zoom TV. W sezonie jesiennym widzowie zobaczą 5 premierowych odcinków. Emisja jest przeznaczona dla widzów pełnoletnich. Kiedy premiera?

Multimedia

"Magia nagości. Polska" - premiera w piątek, 3 września, o godz. 23.00 w Zoom TV!

"Magia nagości. Polska" to program oparty na popularnym brytyjskim formacie Naked Attraction, który dotychczas był prezentowany w ponad 70 krajach świata. Jego zagraniczne edycje są emitowane w Zoom TV od marca 2019 i cieszą się ogromną popularnością. Jest to niezwykły show randkowy, którego uczestnicy wybierają kandydata lub kandydatkę na randkę na podstawie ich nagich ciał. Program jest swoistym eksperymentem telewizyjnym, który próbuje odpowiedzieć na pytanie, czy wybór partnera lub partnerki wyłącznie w oparciu o cechy fizyczne determinuje powodzenie związku. Prowadzącą polskiej edycji show jest aktorka – Beata Olga Kowalska.

Serialowa doktorowa po latach. Aktorka pozuje w bikini, fani przecierają oczy ze zdumienia!Zobacz więcej

Magia nagości w nieszablonowy sposób przełamuje tabu i stereotypy, dotyczące ludzkiego ciała i nagości. Poprzez prezentowanie uczestników takimi, jacy są – bez retuszu – pokazuje, że ludzka natura jest piękna, a o nagości i ciele można mówić otwarcie. Promuje równość, różnorodność i akceptację własnego ciała, a także obala sztucznie wytworzone kanony piękna.

Zdecydowaliśmy się na zaprezentowanie widzom polskiej edycji show „Magia nagości” mając na uwadze ogromną popularność zagranicznych edycji. Wierzymy również, że program ten niesie ze sobą ważne wartości. Podkreśla, że każdy z nas ma inne postrzeganie piękna i udowadnia, że każdy człowiek jest atrakcyjny. Liczymy na to, że emisja „Magii nagości. Polska” w Zoom TV będzie w naszym kraju ważnym głosem w dyskusji na temat pozytywnego postrzegania naszych ciał i samoakceptacji – mówi Rafał Freyer, Dyrektor Programowy Zoom TV.

Show Magia nagości. Polska jest przeznaczony dla widzów pełnoletnich i będzie emitowany w piątki po godz. 23:00. Jesienią stacja zaprezentuje 5 premierowych odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Systa27 (gość)

  Kiedy ma lecieć polska edycja?

  08.09.2021 11:27
 • Systa27 (gość)

  Kiedy ma lecieć polska edycja?

  08.09.2021 11:27
 • Anita (gość)

  O jakich wartosciach tutaj mowa? Wybor na podstawie wielkosci penisow? Program dla przyglupow, splycajacy czlowieka do zwierzecia, ktore nie kieruja sie rozumem, nie mysla i dzialaja instyktownie. Rozum, madrosc, inteligencja, dobroc, empatia zostaly wyparte przez wielkosc narzadow rodnych...Zapewne takie pary beda zyly razem dlugo i szczesliwie. Nie polecam, do usuniecia.

  04.09.2021 20:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×