„Magiel towarzyski” znika z anteny TVN Style! Co się stało? [ZDJĘCIA]

"Magiel towarzyski" po 10 latach znika z anteny TVN Style. O zakończeniu emisji programu poinformowała Karolina Korwin Piotrowska za pośrednictwem mediów społecznościowym.

Multimedia

„Magiel towarzyski” to kultowy już program obnażający kulisy show-biznesu, który zadebiutował na antenie TVN Style 15 kwietnia 2006 roku. Początkowo Karolina Korwin Piotrowska prowadziła program z Tomaszem Kinem, który w 2014 roku opuścił szeregi produkcji.

Przez dziesięć lat gośćmi „Magla towarzyskiego” byli wszyscy najważniejsi ludzie związani ze światem mediów. Dziennikarka komentowała najważniejsze wydarzenia z rodzimego i zagranicznego show biznesu - nie szczędziła również gorzkich słów pod adresem niektórych gwiazd. Teraz "Magiel towarzyski" znika z anteny TVN Style. Karolina Korwin Piotrowska opublikowała wpis na Facebooku, w którym poinformowała o powodach tej decyzji:

Po 10 latach w trakcie których zyskałam wiele fajnych znajomosci, poznałam wielu inspirujących i pięknych ludzi ale także celebryci odbierali mi prawo do nazywania siebie dziennikarzem, kobieta, wyzywali od ścierw, kurew i gowien, najbrzydszych polskich dziennikarek, zamykamy program, który zmienił podejście do szolbiznesu w Polsce czyli #magieltowarzyski. - napisała.

Stacja na razie nie odniosła się do słów dziennikarki.

10 lat, 20 sezonów, 328 odcinków. Okrągły jubileusz programu [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

ŹRódło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
 • fan (gość)

  naprawdę szkoda. będzie mi tego brakować w sobotnie wieczory

  03.09.2017 22:43
 • ob (gość)

  Program miał za wysoki poziom jak na TVN

  05.05.2017 20:55
 • Kasia (gość)

  To był najlepszy program, coś na co czekałam w każdą sobotę. Uwielbiam dowcip P. Karoliny. Ja chcę Magiel towarzyski !!!!!!!!!!!!!!

  05.05.2017 17:05
 • Magiel zawsze na propsie (gość)

  Bardzo szkoda naprawdę dobry program!!!! Ludzie z szołbizuuu dystansu nie mają.... Kretoni

  05.05.2017 13:56
 • Ela (gość)

  To najprawdziwszy program, szkoda, prawda zawsze jest niewygodna

  04.05.2017 20:18

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×