magladela kajrowicz

Przeczytaj także:

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Zabrzu. Królowa polskiej estrady Maryla Rodowicz, syn Justyny Steczkowskiej i Andrzej Rybiński. Nie zabrakło także Stefano Terrazzino!

W sercu Śląska, w Zabrzu, w niedzielę 21 sierpnia 2022 r. na muzycznej scenie Dwójki stanęła plejada gwiazd! Niekwestionowana królowa polskiej estrady Maryla Rodowicz, człowiek, który "nie liczy godzin i lat" Andrzej Rybiński, Stefano Terrazzino - a to zaledwie początek długiej listy! Zobacz, jak wyglądało muzyczne widowisko Dwójki na Śląsku. W galerii publikujemy zdjęcia!

21.08.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 w Łomży. Michał Wiśniewski z córką Etiennette, Bayer Full, Zenon Martyniuk i inni. Zobacz zdjęcia z muzycznego widowiska Telewizji Polskiej

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 tym razem zawitała do Łomży. Na scenie stanęli uwielbiani przez publiczność artyści, w tym Michał Wiśniewski z córką Etiennette, Bayer Full, Zenon Martyniuk i nie tylko! Widowisko muzyczne Telewizji Polskiej robi wrażenie. Zobacz zdjęcia z tego wydarzenia!

31.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

Wakacyjna Trasa Dwójki 2022 we Włocławku. Justyna Steczkowska i Don Vasyl na scenie. Anna Popek dała czadu!

Nie ma drugiej takiej trasy koncertowej w Polsce. Znani i lubiani artyści, tysiące przejechanych kilometrów, muzyczne przystanki i największe hity. Na telewidzów i publiczność "Wakacyjnej Trasy Dwójki" czeka aż dziesięć przebojowych koncertów. Tym razem muzycznym przystankiem był Włocławek, który roztańczył się w rytm romskich przebojów! Zobaczcie zdjęcia.

18.07.2022Wakacyjna Trasa Dwójki 2022

"Wakacyjna Trasa Dwójki". Odmieniony Rafał Brzozowski szaleje z przyjaciółmi na plaży! Tak obecnie wygląda gwiazdor TVP

Telewizja Polska obecnie realizuje pracę związane z nowym spotem "Wakacyjnej Trasy Dwójki", która ma mieć swój początek już 3 lipca. Na planie produkcji, w plażowych kreacjach pojawiły się największe gwiazdy TVP. Nie zabrakło również muzycznych szaleństw na scenie. Na szczególną uwagę zasługuje nowy image Rafała Brzozowskiego, który radykalnie zmienił swój wygląd. Zobaczcie, jak bardzo zmienił się gwiazdor TVP.

08.06.2022Wakacyjna Trasa Dwójki

"Lato, muzyka, zabawa - Wakacyjna Trasa Dwójki". Roksana Węgiel, Cleo i Margaret rozgrzeją publiczność dla TVP! Gdzie odbędą się koncerty?

Dziesięć polskich miast, najgorętsze wakacyjne rytmy, atmosfera nieskrępowanej zabawy z udziałem największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, a wszystko to w każdą niedzielę wakacji! TVP2 zaprasza na cykl niezwykłych, zrealizowanych z rozmachem plenerowych widowisk muzycznych. Pierwszy koncert już w niedzielę, 23 czerwca w Chełmnie. Początek transmisji o godz. 20:05 w Dwójce.

19.06.2019Wakacyjna Trasa Dwójki

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×