"Magnum: Detektyw z Hawajów". Thomas Magnum powraca w nowej odsłonie! Kiedy premiera?

Ostatnio panuje moda na rebooty znanych seriali czy filmowych klasyków. Powrót po latach uwielbianego przez widzów detektywa Thomasa Magnuma idealnie wpisuje się w ten trend. "Magnum: Detektyw z Hawajów" to nowa odsłona popularnego na przełomie lat 80. i 90. serialu z Tomem Selleckiem w głównej roli. Czy Jay Hernandez ("Hostel", "Legion samobójców") powtórzy sukces poprzednika?

Multimedia

"Magnum: Detektyw z Hawajów" - premierowy odcinek w czwartek 31.01.2019 o godz. 21:05 w Fox! - sprawdź program tv

"Magnum: Detektyw z Hawajów" to nowa odsłona popularnego na przełomie lat 80. i 90. serialu. Jakie wyzwania czekają na nowego detektywa Magnuma? W nowej wersji głównym bohaterem, podobnie jak w oryginale, jest Thomas Magnum (w tej roli Jay Hernandez, "Hostel", "Legion samobójców") – były komandos Navy SEAL, który po powrocie z Afganistanu podejmuje się zupełnie nowej pracy i zostaje konsultantem książek przygodowych oraz prywatnym detektywem na Hawajach. Po odejściu ze służby Magnum zmienia swoje życie, ale nadal korzysta z umiejętności, które zdobył w wojsku. Były komandos rozwiązuje zawiłe sprawy z pomocą swoich przyjaciół-weteranów – Theodora "TC" Calvina (Stephen Hill) i Orville'a "Ricka" Wrighta (Zachary Knighton), a także byłej agentki MI6 Juliet Higgins (Perdita Weeks). Jednym z reżyserów nowych historii detektywa Magnuma jest Justin Lin, znany z reżyserowania takich hitów jak Szybcy i wściekli.

Kim są Szeptacze - nowe zagrożenie w serialu? Ile wspólnego mają ze Szwędaczami? [SPOILERY+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oryginalny serial "Magnu"m emitowany był w latach 1980-1988 i był wtedy jednym z najczęściej oglądanych na świecie seriali telewizyjnych. Popularność ta była w dużej mierze zasługą Toma Sellecka, odtwórcy głównej roli detektywa Magnuma, który żyje w luksusowej willi na Hawajach. Ale to tylko pozory – Magnum nie jest bowiem bogaty, zarządza jedynie majątkiem wiecznie nieobecnego właściciela i beztrosko korzysta z jego czerwonego Ferrari. Podczas gdy nowy Thomas Magnum nadal nosi hawajskie, kwieciste koszule, choć nie tylko takie, i wciąż uwielbia zamykać się w swoim czerwonym Ferrari, do serialu wprowadzono też pewne różnice w stosunku do pierwowzoru, które pozwalają na zupełną reinterpretację tej historii.

Mimo że nowa wersja "Magnum: Detektyw z Hawajów" w dużej mierze bazuje na wersji z lat 80., w nowym serialu zmienia się na przykład postać Higginsa. W serialu z Selleckiem Higgins był staroświeckim, byłym sierżantem, natomiast w nowej wersji ma na imię Juliet i jest atrakcyjną kobietą – byłą agentką MI6. Oryginalnie, Magnum był dawnym weteranem wojny w Wietnamie, natomiast nowy Magnum przyjeżdża na Hawaje z Afganistanu, gdzie służył. Natomiast to, co na pewno się nie zmieni, to fakt, że w serialu nie zabraknie wartkiej akcji, humoru i szybkich samochodów, a to wszystko w przepięknych okolicznościach hawajskiej przyrody.

Serial "The Passage" trafi do Polski! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ja (gość)

    koszmar, ciapaty Magnum

    01.06.2019 16:10

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×