"Maigret i noc na rozdrożu". Rowan Atkinson jako legendarny komisarz Maigret! Gdzie oglądać kolejny sezon?

Rowana Atkinsona większość z nas kojarzy przede wszystkim jako Jasia Fasolę, bądź sprowadzającego na siebie wiecznie kłopoty niezgułę Johnny'ego Englisha. Ale Rowan Atkinson jako poważny komisarz francuskiej policji? Legendarny bohater stworzony przez belgijskiego pisarza Georges'a Simenona? Tak! I jest świetny, co widać od pierwszych minut filmu!

Multimedia

"Maigret i noc na rozdrożu" w poniedziałek 14.01.2019 o godz. 22:30 w BBC Firts! - sprawdź program tv

Niezastąpiony Rowan Atkinson powraca, jako legendarny francuski detektyw Jules Maigret w dwóch kolejnych filmach, których akcja rozgrywa się w Paryżu w latach 50-tych XX wieku. Do tej pory aktora mogliśmy zobaczyć w dwóch ekranizacjach ekranizacjach powieści Georges'a Simenona powstałych dla ITV: "Maigret zastawia sidła" oraz "Maigret i jego nieboszczyk". Teraz w BBC First kolejne dwie.

Gwiazdor "Gry o tron" i "Władcy pierścieni" w Polsce! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W pierwszym filmie "Maigret i noc na rozdrożu" komisarz, który rozwiązuje sprawy przy pomocy żmudnych śledztw, zespołu zaufanych współpracowników i instynktu, który zawsze wskazuje mu dobrą drogę, przesłuchuje podejrzanego o popełnienie morderstwa Carla Andersena, który utrzymuje, że jest niewinny. Sam Maigret również nie jest w stanie znaleźć w zeznaniach podejrzanego żadnej niespójności. Dlaczego wiec martwego handlarza diamentów znaleziono na terenie jego posesji, w jego samochodzie, do tego zabitego z jego broni? I dlaczego Andersen ze swoją siostrą podejmują próby ucieczki?

"Maigret i noc na rozdrożu" - premiera w BBC First 14.01.2019 o godz. 22:30.

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×