Maja Hirsch o rozbieranych scenach w "Na krawędzi 2"

Maja Hirsch jest gwiazdą serialu "Na krawędzi 2". Tamara Madejska, w którą się brawurowo wciela, ma romans z przystojnym i tajemniczym Krzysztofem (Grzegorz Małecki). Między parą kochanków na ekranie jest momentami bardzo pikantnie! Czy to trudne wyzwanie dla znakomitej aktorki?

Multimedia

W najnowszym numerze dwutygodnika "Grazia" Maja Hirsch opowiada, jak sobie radzi z rozbieranymi scenami w "Na krawędzi 2". - To nie ja się rozbieram! Wbrew pozorom jestem bardzo wstydliwa. W trakcie prób czytanych umówiłam się z reżyserem Maciejem Dutkiewiczem, że w tych scenach weźmie udział dublerka. Maciek się zgodził. Ale granie tych scen i tak jest trudne, bo w bliskich planach to wciąż jestem ja. Gram z Grześkiem Małeckim, którego znam jeszcze ze szkoły. Na pewno mi to pomogło. Podejście do nagości to jednak sprawa bardzo indywidualna - dodaje Maja.

CZYTAJ TAKŻE: "NA KRAWĘDZI 2". GORĄCY ROMANS TAMARY I KRZYSZTOFA [ZDJĘCIA] KTO JEST KIM W SERIALU "NA KRAWĘDZI 2"? ZOBACZ SYLWETKI BOHATERÓW [ZDJĘCIA]

W 10. odcinku "Na krawędzi 2" Tamara wyzna coś Krzysztofowi... Piękna policjantka nie miała dotąd szczęścia w miłości. Wzdychała do swojego byłego kochanka, czyli Tomka Kamińskiego (Marek Bukowski). Czy w końcu znalazła miłość?

Komentarze

Skomentuj
  • pelo (gość)

    ............ ta pani jest po prostu ..... PIĘKNĄ KOBIETĄ i nie ma się czego obawiać ani wstydzić .

    20.01.2020 04:27
  • pelo (gość)

    ............ ta pani jest po prostu ..... PIĘKNĄ KOBIETĄ i nie ma się czego obawiać ani wstydzić .

    20.01.2020 04:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×