Maja Hyży urządziła baby shower i zdradziła płeć swojego dziecka. Jak będzie miało na imię?

Maja Hyży, która spodziewa się swojego trzeciego dziecka, urządziła baby shower. Podczas relacji z imprezy w mediach społecznościowych zdradziła płeć swojej pociechy. Jak będzie miała na imię?

Multimedia

Maja Hyży urządziła baby shower

Poród Mai Hyży zbliża się wielkimi krokami. Wokalistka urządziła więc baby shower, na który zaprosiła swoje najbliższe koleżanki. Wśród gości były m.in. aktorki Kamila Kamińska i Agnieszka Mrozińska. Impreza odbyła się w jednej z popularnych restauracji w Warszawie.

Ciężarna Maja Hyży pozuje nago! Fani wokalistki zachwyceni!Zobacz więcej

Wiadomo już, że Maja spodziewa się dziewczynki. Szczęśliwa mama nie ukrywa, że to było jej marzenie. W domu na młodszą siostrzyczkę czają już bowiem synowie Mai ze związku z Grzegorzem Hyżym - bliźniaki Wiktor i Alexander, którzy przyszli na świat 28 lutego 2012 roku. Podczas baby shower Hyży zdradziła, że jej córeczka będzie miała polskie imię, zaczynające się na literę "A".

Maja Hyży dała się poznać szerszemu gronu odbiorców biorąc udział w programie "X-Factor" w 2013 roku. Pojawiła się w nim razem z ówczesnym mężem, Grzegorzem Hyży. Para rozstała się w tym samym roku. Wokaliści rozpoczęli nowe życie z nowymi partnerami - Grzegorz jest w związku małżeńskim z Agnieszką Popielewicz, a Maja spodziewa się trzeciego dziecka ze swoim nowym partnerem, Konradem.

Maja Hyży kwitnie w kolejnej ciąży. Zdradziła, jak poznała się ze swoim partnerem!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • wika (gość)

    Przyszła mama wygląda kwitnąco :) Taka impreza to świetna pamiątka, ostatnio byłam na baby shower siostry i kupiłam jej przewijak i kocyk sensillo. Pampersów też dostała cały stos, w końcu to towar pierwszej potrzeby :)

    18.06.2020 14:16

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×