Maja Sablewska z nowym programem w TVN

Już wiosną na antenie TVN pojawi się nowy program prowadzony przez Maję Sablewską. Tym razem, w "Sablewskiej sposób na..." nie będzie chodziło tylko o ubrania.

Multimedia

"Sablewskiej sposób na..." to nowy program Mai Sablewskiej, który trafi na antenę TVN już wiosną 2016 r. Równolegle, na antenie TVN Style wciąż będzie można oglądać cykl "Sablewskiej sposób na modę", który emitowany jest od 2013 r.

Maja Sablewska w swoim dotychczasowym programie pomagała kobietom zmienić swój styl ubierania, przez co - w jakimś stopniu - także ich życie. Wskazuje się, że format ten notuje bardzo dobre wyniki oglądalności, dzięki czemu zdecydowano się przygotować coś nowego z udziałem Sablewskiej.

CZYTAJ TAKŻE:

CZY W PROGRAMIE "SABLEWSKIEJ SPOSÓB NA MODĘ" POJAWIĄ SIĘ MĘŻCZYŹNI? [WIDEO]
MAJA SABLEWSKA: NICZEGO SIĘ NIE WSTYDZĘ W SWOIM PROGRAMIE [WIDEO]

W programie "Sablewskiej sposób na…" wystąpią kobiety, które walczą z nadwagą. Maja Sablewska pokaże im sposoby na ukrycie defektów figury, modę dla trudnych sylwetek oraz triki urodowe. Uczestniczki otrzymają także szansę schudnięcia poprzez zastosowanie specjalnie dobranej diety, ćwiczeń, zmianę sposobu życia. Prowadząca pomoże także rozwiązać inne ich problemy, np. związane ze sferą uczuciową. W procesie metamorfoz prowadzącą wspomagać będzie trener i dietetyk.

Program produkowany będzie przez firmę Qznia Team Piotra Kuźniaka i trafi do ramówki naziemnego TVN już w lutym 2016 r.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×