Majdan przesłuchany przez policję

Jego menedżer twierdzi, że chodzi o szantaż.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: NERGAL I MAJDAN POLUBILI SIĘ SOCHA ZABRAŁA MAJDANOWI BMW I 250 TYS. ZŁ

W poniedziałek na komisariat policji w Mielnie zgłosił się 21-letni Marcin K., który zapewniał, że w sobotę w toalecie jednego z klubów został pobity przez Radosława Majdana oraz jego kolegę. Obaj panowie, wskazani jako winowajcy, zostali zatrzymani przez policję.

Nieco inną wersję wydarzeń przedstawia menedżer byłego bramkarza.

CZYTAJ TAKŻE: DODA Z SZYCHOWSKIM I MAJDANEM NA WESELU LUBERTA MAJDAN I DODA NAPRAWDĘ SIĘ POGODZILI!

"*Jako menadżer Radosława Majdana informuję, że Radek Majdan oraz jego kolega Jarosław Chwastek zostali przesłuchani w charakterze świadków na okoliczność awantury, która miała miejsce w jednym z lokali nadmorskich w Mielnie.

Na drugi dzień po zajściu w lokalu pojawił się osobnik, który twierdził, że został w jego trakcie poszkodowany przez Radosława Majdana, i usiłował zastraszyć go i wyłudzić pieniądze w zamian za wycofanie się z tej opinii. Gdy zorientował się że szantaż nie daje efektów, zgłosił incydent na policji. Wielu postronnych świadków wydarzenia w lokalu zaprzeczyło jakoby Radosław Majdan i jego znajomy brali udział w awanturze, a sam poszkodowany podczas przesłuchań na policji zmieniał zeznania*" - cytuje to oświadczenie "Super Express".

Komentarze

Skomentuj
  • GG (gość)

    A co ze śladami pobicia ? Brak informacji od menadżera, że ich zdecydowanie nie ma. To by świadczyło, że coś jest na rzeczy.

    21.08.2012 20:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×