majówka w tv

"Zranione ptaki", "Przysięga", "Miłość i przeznaczenie" znowu znikają z telewizji! Zmiana emisji tureckich seriali podczas majówki. Zdradzamy, co wydarzy się po przerwie

Majówka 2022 - długi weekend rządzi się swoimi prawami. Będą kolejne zmiany w emisji tureckich seriali. Fani takich produkcji jak "Zranione ptaki", "Przysięga" oraz "Miłość i przeznaczenie" nie będą zachwyceni. Emisja popularnych seriali zostanie wstrzymana, ale już teraz sprawdź, co wydarzy się po przerwie.

29.04.2022Tureckie seriale

Program tv na majówkę 2021. Co obejrzeć w telewizji 1, 2 i 3 maja? [MAJÓWKA W TV, PROGRAM TV NA WEEKEND MAJOWY]

Majówka 2021 w telewizji zapowiada się interesująco. Wybraliśmy najciekawsze pozycje programowe na majowy weekend. Co obejrzeć w telewizji 1, 2 i 3 maja? Program tv na majówkę 2021 to doskonałe filmy, będą też seriale i popularne programy rozrywkowe. Sprawdź nasze propozycje na długi majowy weekend. Program tv na majówkę 2021 znajdziesz w tekście poniżej.

30.04.2021Program TV

Program tv na piątek - Święto Konstytucji, 3 maja 2019. Sprawdź, co warto obejrzeć! [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Święto Konstytucji, 3 maja 2019 - co dziś w tv? Program telewizyjny na ten dzień wygląda bardzo interesująco. w Święto Konstytucji w tv nie zabraknie "O mnie się nie martw" i kolejnego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W telewizji także kultowe filmy m.in. "Jak rozpętałem II wojnę światową" i "Blues Brothers". Sprawdź nasz program tv na 3 maja 2019 r.

01.05.2019Program TV

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×