Makłowicz w podróży

Robert Makłowicz ma dwóch synów. Mikołaj Makłowicz udowadnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Czym zajmuje się syn słynnego kucharza?

Robert Makłowicz to postać, której przedstawiać chyba nikomu w Polsce nie trzeba. Fani pieszczotliwie nazywają go "królem Internetu", a wszystko za sprawą jego kulinarnego programu, który jakiś czas temu z telewizji przeniósł się do sieci, gdzie robi prawdziwą furorę! Nie wszyscy jednak wiedzą, że Robert Makłowicz ma dwóch synów, z czego jeden udowodnia, że niedaleko pada jabłko od jabłoni! Sprawdźcie, czym zajmuje się i jak wygląda Mikołaj Makłowicz!

02.03.2022Makłowicz w podróży

„Makłowicz w drodze”. Trzyodcinkowa premiera programu już 11 listopada! Gdzie oglądać?

Wybitny dziennikarz, wielki podróżnik i niezastąpiony przewodnik po kulinarnej mapie świata! W Polsce jako pierwszy w dziejach telewizji zaproponował widzom zwiedzanie globu poprzez pryzmat kulinariów! W unikalny sposób odkrywa wyjątkowe miejsca, ukazuje związki kuchni z kulturą i historią danych regionów. Przed Państwem Robert Makłowicz! Już 11 listopada na antenie Food Network widzowie będą mogli zobaczyć aż trzy odcinki jego programu „Makłowicz w drodze”!

08.11.2017Makłowicz w podróży

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×