"Mała piękność". Kailia Posey nie żyje. Miała zaledwie 16 lat! Jej twarz znał cały świat!

Cały świat jest w szoku. Nie żyje Kailia Posey, która lata temu wzięła udział w głośnym programie telewizyjnym "Mała piękność", przez co jej dziecięca twarz stała się memem. Dziewczyna miała zaledwie 16 lat.

Multimedia

Kailia Posey nie żyje. Miała zaledwie 16 lat! Jej twarz znał cały świat!

Szok i niedowierzanie. To dwa słowa, które cisną się w tym momencie na usta. Kailia Posey nie żyje. Miała zaledwie 16 lat. Dziewczyna była jedną z uczestniczek programu "Mała piękność", w którym wzięła udział w dzieciństwie, przez co jej twarz stała się rozpoznawalna na całym świecie!

Kailia Posey miała przed sobą całe życie i wiele planów. Od lat brała udział w przeróżnych konkursach piękności, właśnie szykowała się do rywalizacji w Miss Washington Teen USA. Swoimi sukcesami dzieliła się za pośrednictwem Instagrama. Niestety, w poniedziałek, 2 maja 2022 roku, o jej śmierci poinformowała mama, która napisała w mediach społecznościowych:

Brak mam słów. Zniknęła piękna dziewczynka. Proszę o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moje dziecko na zawsze.

Nieśmiertelna ikona i wiecznie żywa inspiracja. Jej słynna sukienka znów na ustach wszystkich!Zobacz więcej

Kailia Posey światową rozpoznawalność zdobyła dzięki programowi "Mała piękność", który odkrywał kulisy dziecięcych konkursów piękności. To ten, realizowany w latach 2009-2013, show pokazywał, jak bardzo na serio są dziecięce konkursy piękności i jak często rodzice realizują własne ambicje za pośrednictwem swoich dzieci, co paradoksalnie przełożyło się na jeszcze większą popularność wyborów miss dla dzieci.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×