„Malanowski i Partnerzy”. Co dziś słychać u detektywów Bronisława Malanowskiego? Tak wyglądają gwiazdy słynnego serialu detektywistycznego

„Malanowski i Partnerzy” to serial, który choć zakończono w 2016 r., niezmiennie przyciąga przed odbiorniki miliony widzów. Nic dziwnego - to po dziś dzień jeden z najpopularniejszych seriali detektywistycznych! Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wyglądają i co robią odtwórcy ról serialowych detektywów. Okazuje się, że cześć z nich świetnie sobie radzi, a ich kariera zdecydowanie ruszyła naprzód.

Multimedia

„Malanowski i Partnerzy” - słynny detektywistyczny serial Polsatu

„Malanowski i Partnerzy” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali detektywistycznych ostatnich lat. Fabuła opowiadała o działalności biura detektywistycznego z Warszawy, prowadzonego przez Bronisława Malanowskiego - w roli głównej Bronisław Cieślak.

Początek emisji serialu miał miejsce w 2009 na antenie telewizji Polsat. Produkcja przez lata cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów, aż do roku 2016, kiedy to stacja zrezygnowała z kręcenia dalszych odcinków przygód ekipy Malanowskiego. Mimo to, Polsat do dziś regularnie emituje powtórki słynnej detektywistycznej produkcji, która do dziś przyciąga przed telewizory tysiące fanów „Malanowskiego i Partnerów”.

Krzysztof Dracz to absolutny rekordzista! Zagrał blisko 100 ról w jednym serialuZobacz więcej

Tak dziś wyglądają gwiazdy słynnego serialu detektywistycznego. Ich kariera zdecydowanie ruszyła naprzód!

Główną gwiazdą serialu był nieżyjący już dziś Bronisław Cieślak, który wcielał się w tytułowego Bronisława Malanowskiego. W każdym z odcinków towarzyszyli mu dwaj wybrani detektywi, którzy wspólnie z nim prowadzili śledztwo w danej sprawie. Przez 7 lat emisji „Malanowskiego i Partnerów” najczęściej byli to:

 • Marek Krupski występujący jako detektyw Marek,
 • Magdalena Rembacz występująca jako detektyw Magda Dębska,
 • Tomasz Mandes występujący jako detektyw Tomasz Orlik,
 • Anna Lucińska występująca jako detektyw Anna Wilk.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak dziś wyglądają i czym się zajmują aktorzy, którzy na co dzień partnerowali Bronisławowi Cieślakowi w serialu. Okazuje się, że dla wielu z nich udział w detektywistycznym serialu sprawił, że ich kariera zdecydowanie ruszyła naprzód.

Tak dziś wyglądają gwiazdy serialu „Malanowskiego i Partnerów”! Zobacz zdjęcia

Zobacz galerię

Najdłuższe, polskie seriale! Ponad 4000 odcinków!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Kasia (gość)

  Mam to szczęście ze Magda ma u nas w mieście rodzinę i co roku we wakacje mogę ją spotkać u nas gdy ich odwiedza .

  08.07.2022 09:23
 • Udanego weekendu życzę miłego weekendu maj i tak się składa. (gość)

  Kombi w dniu jutrzejszym terminie i tak się stało na stronie. Póki co nie zmienia faktu że nie będzie problemu ze względu na klopsiki samochodowe w Polsce w tym momencie kiedy się widzimy się. Kto ma nikogo nie ma problemu ze znalezieniem w Polsce w tym momencie kiedy ktoś z rodziny kaznodziejów pradawnych czasów II wojny światowej klasy A co za tym idzie do przodu i z powrotem do tego komentarza zgłoś do usunięcia Re w tym tygodniu i w sumie nic. Olałem się na wielkim ekranie komputera i internetu i w ogóle.

  17.05.2022 15:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×