"Malanowski i partnerzy" świętuje 800. odcinek! Zobaczcie zdjęcia zza kulis [GALERIA]

Najnowocześniejszy sprzęt i techniki obserwacyjne, inteligencja, spryt, wysoka sprawność fizyczna i urok osobisty. To wszystko oferuje ekipa najpopularniejszego biura detektywistycznego z Bronisławem Malanowskim na czele.

Multimedia

Detektywi z biura „Malanowski i Partnerzy” to drużyna zawodowców, klienci zawsze mogą liczyć na ich fachową i w pełni profesjonalną pomoc, bo szefem tego zespołu jest Bronisław Cieślak, znany z brawurowej roli porucznika Borewicza w serialu „07 zgłoś się”. Partnerują mu Ania Lucińska (aktorka, która studiowała w najsławniejszych szkołach Hollywood i gościła między innymi w serialu CSI: Kryminalne zagadki Las Vegas), Marek Krupski (absolwent AWF i szkoły oficerskiej, ze stażem pracy w policji kryminalnej) oraz aktorzy Magdalena Rembacz jako Magda Dębska i Tomasz Mandes - Tomek Orlik. Siedziba biura - "Malanowski i Partnerzy" mieści się w centrum Warszawy i akcja wszystkich odcinków serialu rozgrywa się na ulicach tego miasta, w prawdziwych wnętrzach domów, mieszkań i restauracji.

Od 8 lat ukryte kamery na każdym kroku towarzyszą detektywom z biura „Malanowski i Partnerzy”, pozwalając widzom dokładniej przyjrzeć się ich pracy. Już w czwartek, 14 kwietnia na antenie 800 odcinek serialu, a tak ekipa świętowała zakończenie zdjęć do tego jubileuszowego odcinka.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×