"Maldivas". Tajemnice, intrygi i słodko-gorzki humor w kolejnym brazylijskim serialu Netflix! O czym będzie?

"Maldivas" to tytuł kolejnego brazylijskiego serialu Netfliksa. O czym będzie? Tajemnice, intrygi i słodko-gorzki humor - tego z pewnością nie zabraknie w serialu "Maldivas". Poznajcie pierwsze szczegóły.

Multimedia

Jak daleko ludzie mogą się posunąć, aby chronić swoje sekrety? Ile ekscytujących historii skrywają sąsiedzi z Barra da Tijuca? Nowy komediodramat Netflix, wyprodukowany w Brazylii, opowiada o mieszkańcach budynku Maledivas (stąd tytuł serialu), w których życiu nie brakuje tajemnic, intryg i słodko-gorzkiego humoru.

Premiera mrocznego brazylijskiego serialu Netflix w październiku. Zobacz zwiastun!Zobacz więcej

Historia zaczyna się, gdy Liz (Bruna Marquezine) przeprowadza się z Goiânia do Rio de Janeiro, aby odnowić kontakt z matką, która jednak ginie w tajemniczym pożarze. Próbując rozgryźć zagadkę tej nagłej śmierci, będzie musiała ukryć swoją obecność przed śledczym Denilsonem (Romani) i przeniknąć do świata pełnego oryginalnych postaci. Wśród nich są Milene (Manu Gavassi), królowa Maldivas prowadząca pozornie idealne życie u boku męża, chirurga plastycznego Victora Hugo (Klebber Toledo), i Rayssa (Sheron Menezzes), kiedyś piosenkarka axé, która poślubiła byłego wokalistę swojego zespołu Cauã (Samuel Melo) i została odnoszącą sukcesy bizneswoman. Kat (Carol Castro) to matka, której mąż Gustavo (Guilherme Winter) siedzi w areszcie domowym. W budynku mieszkają też Verônica (Natalia Klein), outsiderka odizolowana od innych kobiet z Maldivas, i Miguel (Danilo Mesquita), krajan i narzeczony Liz.

W udostępnionych dziś przez Netflix materiałach wideo, które zdradzają tytuł serialu i jego obsadę, aktorzy i aktorki ćwiczą charakterystyczny dla Maldivas sarkastyczny ton, by przygotować się do rozpoczęcia zdjęć.

Zobacz wideo!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×