"Maleńkie morderstwa". Aslıhan Gürbüz - przebiegła Merve i sułtanka Halime - żyje samotnie w zgodzie z naturą! Zobacz jej prywatne zdjęcia!

Aslıhan Gürbüz w serialu "Maleńkie morderstwa" gra przebiegłą Merve. Fani tureckich seriali zauważyli już jednak, że występowała także w serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Okazuje się też, że prywatnie wiedzie życie całkiem inne niż jej ekranowe bohaterki.

Multimedia

"Maleńkie morderstwa" od poniedziałku do piątki o godz. 19:00 w Zoom TV! - sprawdź program tv

W nowym tureckim serialu Zoom TV "Maleńkie morderstwa" (tur. "Ufak Tefek Cinayetler") zdecydowanie największą intrygantką jest Merve, w którą wciela się Aslıhan Gürbüz. Turecka aktorka znana jest już polskim widzom jako sułtanka Halime z serialu "Wspaniałe stulecie: Sułtanka Kösem". Co ciekawe, prywatnie całkiem różni się od swoich serialowych bohaterek. Poznajcie bliżej Aslıhan Gürbüz.

Oya, Pelin, Arzu i Merve, czyli przyjaciółki, skrywające wiele sekretów. Poznaj bohaterów nowego tureckiego serialu!Zobacz więcej

Aslıhan Gürbüz - kariera i życie prywatne

Aslıhan Gürbüz urodziła się 16 lutego 1983 roku w Turcji. Popularność zdobyła dzięki roli imigrantki z Azerbejdżanu w serialu komediowym "Yahsi cazibe". Życie jej jednak nie oszczędzało. Jakiś czas temu przeszła cztery skomplikowane operacje kręgosłupa. Walczyła o odzyskanie sprawności, a w międzyczasie wzięła rozwód z aktorem, Keremem Kupacim. Później postanowiła na stałe wyjechać ze Stambułu i zamieszkała w Bursie.

Aktorka żyje samotnie w zgodnie z naturą. Dba o środowisko i pomaga bezdomnym zwierzętom. Śmieje się, że żyje jak hipiska i jest jej z tym bardzo dobrze. W mediach społecznościowych najczęściej pokazuje się w naturalnej odsłonie, bez makijażu, boso na łonie natury. Wiedząc, jaka jest prywatnie, tym bardziej należy docenić jej kunszt aktorski. Na planie zdjęciowym zmienia się o 180 stopni!

"Maleńkie morderstwa" - o czym jest?

Głównymi bohaterkami serialu "Maleńkie morderstwa" są Oya, Merve, Pelin i Arzu – cztery przyjaciółki z liceum, które po latach spotykają się w rodzinnym miasteczku na pogrzebie dyrektora szkoły. Kiedyś nastolatki, dzisiaj kobiety sukcesu, są różne jak cztery żywioły. Łączy je jedynie fatalne w skutkach i niewyjaśnione do tej pory wydarzenie ze szkolnych lat. Pod pozorami wzajemnej sympatii i otwartości dawne przyjaciółki pielęgnują ukryte animozje, podlewają zazdrość, skrywają swoje małe i duże sekrety. Ponowne spotkanie będzie miało niebagatelny wpływ na każdą z nich. Choć ich życie kręci się wokół mężczyzn, stanowią tu oni tylko tło całej historii, podobnie jak policyjne śledztwo prowadzone wokół pewnej tajemniczej zbrodni. W Sarmaşık to kobiety rozdają karty. Budują, niszczą, dzielą i rządzą…

Ile odcinków ma nowy turecki serial Zoom TV? Sprawdź, jak długo będzie można go oglądaćZobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×